Beni Affet 1341. Bölüm Özeti 15 Mart Perşembe 2018 Neler Olacak ?

Beni Affet 1341. Bölüm Özeti 15 Mart Tüyoları

Yaman Güzel’i bir tülü bulamayınca paniğe kapılır. Daha henüz kavuştuğu kardeşini birilerinin kaçırmış olabileceğinden şüphelenmektedir. Murat Cüneyti de yanına alarak Güzel ile konuşmak üzere Yaman’ın evine gider. Feride Güzel’in evde olmadığına Murat’ı ikna edebilmek için Mahir ve Kader’in yardımını almak zorunda kalır. Bu sırada Güzel kimsenin beklemediği bir ziyarette bulunacaktır. Yaman ile Feride’yi birbirinden uzaklaştırmak için Cansu yeni bir plan yapar.

Zeynep Ateş ile ayrı kaldığı için üzülmekteyken Ateş Nazan’ın gerçek yüzünü Zeynep’e göstermek için kolları sıvar ve Adnan’ın otelde bulduğu ilacı tahlil yaptırmak için doktor bir arkadaşının yardımını ister. Bu sırada iş görüşmesine giden Zeynep ile Ateş karşılaşırlar. Zeynep Ateş’in gerçek niyetini anlamak üzeredir.

15 Mart Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Beni Affet 1341. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

Beni Affet 1341. Bölüm Özeti 15 Mart Perşembe 2018 Neler Olacak ? (9 Yorum)

  1. ateş zeynebi boşasın her seferinde annen ya da ben tam anasının kızları ateş çok hızlı oldu gülüm ü unutup zeynep bu sevginin ogulları ne istedigini bilmiyor bir kere zeynep ateş e yakışmaz 1 kadın 2 kardeşin arasını açtı pes CANSUDA BELASINI BULSUN SIKTI ÇOCUK YAMANDAN DEYİL PARAYLA TUTULAN BİR KADIN MURATTA BİR BEDEL ÖDESİN GÜZEL ONU TERK ETSİN

  2. zeynep okadar kötü sözler söyledi halada zeyneple barîsmak istiyor bir erkek o kadarda gurursuz olmaz final olsun

  3. Gülüm Zeynep’den daha iyiydi Sevgi Teyze diye gülümsüyordu. Sevgi’ye hiç nankörlük yapmıyordu.Keşke öldürmeselerdi keşke diziden çıkmasaydı.