Beni Affet 1338. Bölüm Özeti 12 Mart Pazartesi 2018 Neler Olacak ?

Star Tv’nin sevilen dizisi Beni Affet’te yeni 1338. Bölüm ile başlıyor. Bizleri bu haftada büyük sürprizler bekliyor. Feride ve Yman Güzel2i köşe bucak ararken Murat’ta onu bulmak için çırpınmaktadır. 12 mart pazartesi haftanın ilk gününde yaşanacaklara dair tüyoları Beni Affet 1338. Bölüm Özeti‘nde sizler için hazırladık.

Beni Affet 1338. Bölüm Özeti 12 Mart Tüyoları

Güzel’i bulmak için her yeri arayan Feride ve Yaman , Orhan’dan yardım almaya karar verirler. Bu sırada Mahir ve Kader’i yanına alan Cüneyt Güzel’i bulmak için seferber olan Murat’a yardım etmeye çalışmaktadır. Murat Güzel’i kurtarmak için Yaman’ı takibe başlar fakat bu durum onu büyük bir tehlikeye itecektir. Osman Murat’ı korumak için umulmadık bir hamle yapacaktır.

Öte yandan Zeynep , Nazan’dan duyduklarına çok kolay inanacaktır. Ateş otelde bulacağı deliller sonrası Nazan ile ilgili şüpheleri artacaktır. Bu sırada Adnan’ın yapacağı bir hamle Nazan’ı paniğe sürüklerken Zeynep ve Ateş’i ise gerilime sürükleyecektir.ader ve Pınar Sevgi nedeniyle karşı karşıya gelecektir. Sevgi Ateş’in Nazan ile ilgili kendisine inanmadığını öğrenince şok edici bir gerçeği açıklayacaktır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 1365. Bölüm Özeti 18 Nisan Çarşamba Tüyoları

Beni Affet 1338. Bölüm Özeti 12 Mart Pazartesi 2018 Neler Olacak ? (2 Yorum)

  1. güzel murat aşkı olmazdı murat bencil dik başlı tam bir osman kozan ya bu adaM BÜTÜN OGULLARINI FERİDE BAHAR ONLARDAN AYIRIYOR BU CÜNEYT NİYE HİÇ BİRŞEY UNUTMUYOR NİYE KAZA GEÇİRMİYOR BU HASTALIK İYİLEŞMEZKİ YAMAN HAKLI KIZ KARDEŞİ YANİ MURAT LA OLMAZ OLAMAZ PINAR TERBİYESİZ ANNESİ YAŞINDA AMA PINAR ANNESİNİN KIZI SEVGİ HERKEZİN İŞİNE BURNUNU SOKMASSA OLMAZ DİMİ