Beni Affet 1338. – 1342. Bölüm Özeti ( 12 Mart – 16 Mart ) Tüyoları Fragmanı )

Beni Affet 1338. 1339. 1340. 1341. 1342. Bölüm Özetleri ve Haftalık Tüyoları

Güzel’in öz kardeşi olduğunu öğrenen Yaman , kaçırılmasına Murat2ın sebebp olduğunu öğrenmesi ile bir şok daha yaşamıştır. Yaman ve Murat’ın düşman olması Kozan ve Turan ailelerinin düşmanlığı anlamına gelmektedir. Kız kardeşini bulmak için elinden geleni yapan Yaman sonunda onu bulmayı başaracaktır. İki kardeş birbirine kavuşunca duygusal anlar yaşanacaktır. Murat içinse endişeli bir bekleyiş başlamıştır.

Güzel uzun süre kapalı yerde aç susuz kalmıştır. Dışarıda yaşananlardan bi haber olduğu gibi sağlık durumuda iyi değildir. Doktorlar yaşananları Güzel’e alıştıra alıştıra söylenmesi gerektiğini tavsiye ederler. Aksi halde sağlığı daha kötüye gidecektir. Bunu duyan Cansu bu durumu kendi lehine kullanma planlarını çoktan yapmıştır. Bu sırada Murat , Yaman’a ulaşarak olanları kendi ağzı ile anlatmak ister. Murat ve Güzel’in bir araya gelmesi ise ikisinin de haytlarını değiştirecektir.

Bu yaşanan karmaşa içerisinde iki aile sık sık karşı karşıya gelecektir. Kader Murat’ın düştüğü zor durumu görerek ona destek olmaya çalışır. Bu dönemde çok daha sık görüşecek ve birbirlerine yakınlaşacaklardır. Yaman ise en büyük desteği aşık olduğu kadın Feride’den alacaktır. Cansu ‘yu yakından izlemeye devam eder.

Nazan2ın hain planları kaldığı yerden devam etmektedir. Zeynep’i kendi safına katmak için anlattığı şeyler duyan herkesi şoka uğratır. Bu anlatılanlara inanan Zeynep ise annesini haklı görecek ve Sevgi’yi karşısına alacaktır. Nazan’ın Sevgi’yi yalnız bırakmak ve onun ailesini darmadağın etmek için yaptığı bu hamle meyvesini verecektir.

Ateş ile Zeynep’in birbirinden uzaklaşması ailelerininde uzaklaşmasına neden olacaktır. Nazan ve Pınar’ın  Zeynep’i doldurması onu Ateş ile karşı karşıya getirir. Sevdiği iki kişinin arasında kalan Ateş için zor günler kapıdadır. Zeynep’in Nazan’a inanmaı Sevgi’yi çok üzecektir. Sevgi’nin bu durumda ne yapacağı merak konusudur .

 

Beni Affet 1338. – 1342. Bölüm Özeti ( 12 Mart – 16 Mart ) Tüyoları Fragmanı ) (28 Yorum)

  1. tabi ateste gurur varsa zeynepi afetmez ates seni parayla sati ailen diyor tabi birazck gurur varsa ateste zeynepi afetmez

  2. Feridenin bugün başı döndü bayıldı.hamile olabilir.asiyenin Ahmet Turani aldattığı güzeli kendisinin mükellefe verdiği tüp bebek sonuçlarını değiştirdiği artık ortaya çıksın.cansu evden defolun gitsin….murat ve güzel ayrılmasın.guzel zaten çirkin biri.sevginin haklı olduğu anlaşılsın.zeynep pınar ve nazan defolup gitsin….feridenin hamile olduğu yarın hemen açıklansin……

  3. bu ne saygısızlık seviyesizlik zeynebe bak sevginin üzerine yürüyor bu 2 oldu ateş ya benimle gelirsin ya herşey biter olmaması gereken ewlilik zaten ateş saygısını kaybetmeden zeynepten boşanmalı herkez yerini haddini bilecek

  4. Sevgi keşke karışmasaydı.Pınar zaten nankör de Zeynep’den beklemezdim.Güzel ve Murat’ta olmuyordu.Sıla geri dönsün.Az bir zaman kalmış zaten Murat’la tekrar bir araya gelsinler. Güzel’e de birini bulun.
    Feride& Yaman’ın çocukları olsun.Cansu belasını bulsun Yaman annesinin gerçek yüzünü görsün.Asiye’nin Ahmet Bey’i aldattığı,doğurduğu çocuğu kendisinin Mükellef’e verdiği, Ahmet Bey’e iftira attığı,tüp bebek sonuçlarını değiştirdiği ve asıl isteğinin torun değil Feride&Yaman’ın ayrılması olduğu ortaya çıksın.

  5. hayır sevgi kim kim herkezin hayatına müdahile ediyor sonra canı yanıyor sanane sanane herkeze yardım etmek onamı kalmış hiç haddini bilmiyor hiç sen kimsin sevgi insanların aile yaşamıvseni ilgilendirmez

  6. Feride Cüneyt e dönmesin midemizi bulandırmayin iğrenç olur.yamanla kalsın ve çocukları olsun

  7. Cansuyu asiye ve cuneyt diziden ayrılsın ve yamanla feridenin çocukları olsun böyle daha güzel olacak