Beni Affet 1336. Bölüm Özeti 8 Mart Perşembe 2018 Neler Olacak ?

Star Tv’nin sevilen dizisi Beni Affet’de hafta finaline yaklaşırken heyecanın dozuda artıyor. Yaman yine Feride karşısında zor duruma düşmüştür. DNA testinin sonucu ise herkesi şaşkına çevirecektir. 8 Mart Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Beni Affet 1336. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Beni Affet 1336. Bölüm Özeti 8 Mart Tüyoları

Son gelişmelerden Feride’ye bahsetmeye korkan Yaman hareketleri ile Feride’nin şüphelenmesine neden olmuştur. Yaman’ın Güzel’in öz kardeşi olup olmadığını öğrenmek için yaptırdığı DNA testi sonuçları herkesi şoka uğratacaktır. Cansu Feride için bir kez daha harekete geçer. Bu sırada Murat Kader ve Mahir ile birlikte Güzel’i kurtarmak için bir plan yapar. Fakat gelen davetsiz misafirler planı sekteye uğratır.

Ateş’in desteğini alan Zeynep Nazan’a karşı daha ılımlı davranmaya başlayacaktır. Sevgi içeceğinde ilaç olduğundan şüphelenerek Adnan’ın karşısına çıkar. Adnan ile Nazan2ın ilişkisini duyan mahalledeki kadınlar Nazan’ı göndermek için Zeynep ile konuşmaya giderler. Sevgi bunu haber alınca kadınları durdurmak üzere harekete geçer. Annesi ile ilgili gerçekleri öğrenen Pınar sürpriz bir hamle yapacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kördüğüm 287. Bölüm Özeti 20 Mayıs Pazar Fragmanı # Akash'ın Kafası Karışmaya Başlar

Beni Affet 1336. Bölüm Özeti 8 Mart Perşembe 2018 Neler Olacak ? (7 Yorum)

 1. Önce Asiye tabii ki önce Asiye defolup gidecek.Sezonun ilk bölümlerindeki Yaman’ın bulunduğu bölümler yani o zaman Ahmet Bey dememiş miydi “Asiye sen beni aldattın”diye Ahmet Bey ve Güzel baba-kız mı onu DNA testi yaptırıp Güzel’in Ahmet Bey’den olmadığını bu şekilde öğrenebilirler. Sonrasında Yaman babasına iftira attığı için annesini evden kovacak.Asiye gidince cansunun gücü kalmayacak ve onun bebeğine de bir DNA testi yaptıracak.Ve çocuğun kendisinden olmadığını gösterecek cansu da hapse girecek.

 2. Asiye tamama öyle yalanlar söyledi ki inanılır gibi değil….cansu Cüneyt kader mahir ve en güzeli Feride yaman .

 3. Cansu bebeği düşürsün ama benim düşüncem şu;
  1) Bebeğin babası ortaya çıkacak
  2)Cansu bebeğin babasından kaçmaya çalışacak
  3)Yaman ondan bebeğin babasına soracak sen kimsin diye
  4) Bebeğin babası da Cansuyu göstererek “Cansu’nun karnında taşıdığı çocuğun babası benim” diyecek
  5)Cansu merdivenler’den odasına inmeyen çalışırken ayağı kayıp düşecek ve bebeği kaybedecek.
  6) Cansuyu hastaneye kaldıracaklar ve doktor bebeğin öldüğünü söyleyecek ve bebeğin babası bebek ölünce Cansuyu istemeyecek.Ve bebeğin ölümünden Cansuyu sorumlu tutacak
  7)Yaman polisleri arayıp Cansu’dan şikayetçi olacak
  8)Cansu polisler tarafından gözaltına alınacak.
  9)Asiye kurtarmaya çalışacak ama başaramayacak üstelik Asiye de evden atılacak.(Yaman tarafından)
  10)Cansu dolandırıcılık
  (Yaman’dan olmayan çocuğu Yaman’ın diye yutturmaya çalışmıştı)
  İnsan hayatına müdahale
  (Yaman’ı hapse göndermişti), Adam kaçırmak ve ölümle tehdit etmekten
  (Cüneyt’i esir tutmuştu)
  hapse girecek.

 4. nasıl bir dizi anlayışı cansu kolundan da vurulsa çocuk düşmesi lazım cansu bebeyi kaybedecek feride hamile kalacak güzel murattan ayrılacak en önemlisi hazirana kadar diziyi toplayın

 5. Cansu asiye diziden çıksınlar. Feride ve yamanın çocukları olsun ve Cüneyt hastalığıyla ise niye belirti yok oda tedavi olmaya yurt dışına çıksın artık sıkıldık daima bu erkekleri başkasının yanına gönderip çocuk planı yapıyorsunuz bundan çok sıkıldık. Kemale,Cüneyt e, m ahirette yaptınız ve şu yamana yapmayın artık şu sahneyi değiştirin o çocukadar yamanın olmasın sıkıldık.