Beni Affet 1331. Bölüm Özeti 1 Mart Perşembe 2018 Neler Olacak ?

Yaman’ın kanına girmeye çalışan Cansu Feride ile arasını bozmaya uğraşmaktadır. Fakat Feride’den ağzının payını alacaktır. Öte yandan Murat’ı ihbar etmeyidüşünen Asiye bilinmeyen kişiler tarafından engellenecektir. Asiye bu kişilerin kim olduğunu ortaya çıkarmaya karar verir. Asiye’nin çevirdiği işeri farkeden Feride öğrendikleri karşısında şok olacaktır.

Evliliklerinin keyfini süren Zeynep ve Ateş bir sürpriz olasılıpı karşısında heyecanlı anlar yaşarlar. Nazan’dan iyiden iyiye şüphe etmeye başlayan Sevgi  Neriman’ında yardımını alarak maskesini düşürmeye karar verir. Murat  yardım amacı ile Burcu’yu Mahir’in evine yerleştirir. Bunu öğrenen Kader , Murat’ı dürüst olmadığı için suçlayacaktır.

Beni Affet 1331. Bölüm Özeti 1 Mart Perşembe 2018 Neler Olacak ? (15 Yorum)

  1. O söylediğin sensin. Kem söz sahibine aittir. O iğrenç kelimeyi yanlış yazıyorsun.hem hayasiz hem edepdiz

  2. Gerçek hayatla roller ile karıştırmayalım lütfen. Şeyma Korkmaz bu dizinin en basindsn beri olmazsa olmazıdır.tolga akmanla öyle birşey cinsel ilişki gibi bunu nereden çıkardın .gözünle gördün herhalde. Bence diziyi izlemekten sen çık.kendine gel.

  3. Feride beni affetten 10 martta çıksın beni affetten kaza yapmış olsun yoksa dizinin regtigleri düşüyor diğer diziler olduğunda bunlar hıçkırık beni bırakma dizileri lütfen beni affetin yönetmeni feride diziden çıksın ne yaman mış bu cüneyti unuttu feride eskiden yamanmı vardı yönetmenim bu tolga akmanı diziye kim kattı onun yerine hayri koç girsin feride çoooooool orasbı dizinin dengesini bozdu