Beni Affet 1325. Bölüm Özeti 21 Şubat Çarşamba 2018 Neler Olacak ?

Beni Affet 1325. Bölüm Özeti 21 Şubat Tüyolar

Feride, Yaman ile ilgili gerçekler otelin yönetim kurulundan gizlemeye çalışır. Fakat Cansu’nun yapacakları ile zor durumda kalcaktır. Yaman cezaevinden Feride’ye ulaşabilmek için yakaladığı bir fırsatı değerlendirmek için uğraşır. Murat , Kader’in tüm olanları Güzel’ anlattığını düşünerek Kader’i çok üzecek birşey yapar. Asiye’den para lama derdindeki Orhan Güzel ve Murat’ı ayırmak üzere bir plan yapar.

Yeni işine sermaye sağlamak üzere Ateş arabasını satarak parasını Sevgi’ye bırakmaya karar verir. Peşindeki adamdan kurtulmaya çalışan Nazan ona bir teklifte bulunur. Ateş ve Zeynep, Sevgi’lere gelerek tüm ev halkına hediye getirdiklerinde Ateş’in araba parası ile alınan altınların yok olduğunu öğrenince şok olurlar. Herkes Sevgi’den borç isteyen Sabriye’den şüphelenirken Sevgi ise kimsenin beklemediği bir ismi suçlayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 1266. bölüm Özeti 30 Kasım Perşembe Tüyoları

Beni Affet 1325. Bölüm Özeti 21 Şubat Çarşamba 2018 Neler Olacak ? (2 Yorum)

  1. Fhfgdadvggcgoopn fragmanı rtehxvhdddhdhdhghdvfhfdbryffgcçhffhffcadf ccd dhkdffhrufhgffjrrrjtttvfbgyfjudddrgfheygftuyghyhutyrttkrjoshkej

  2. Umarım yaman Feride ye bugün ulaşır.cansunun dediklerine yapmamaya devam ederler.cansu ve asiyenin suclarini ortaya çıkarmak için dedektif gibi çalışmaları lazım. Ayrıca feridenin dün midesi bulanıyor yordu .hamile.