Beni Affet 1324. Bölüm Özeti 20 Şubat Salı 2018 Neler Olacak ?

Beni Affet 1324. Bölüm Özeti 20 Şubat Tüyoları

Günlük dizi Beni Affet’te yeni haftada heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Bu hafta özellikle kardeşler arasında büyük gerilimlere sahne olacak. 20 Şubat Salı günü yaşanacaklara dair tüyoları Beni Affet 1324. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

 

Feride Yaman’a verdiği sözü tutar ve Cansu’yu evden gönderir. Fakat bu işlerin çığırından çıkmasına neden olacaktır. Feride’nin Cüneyt ile görüşmesi Asiye’nin hoşuna gitmeyecektir. Cansu Güneş’i de işin içine katarak oynadığı oyun Feride’nin endişelenmesine neden olacaktır. Murat ve Güzel, Zühre ve Mükellef arasındaki anlaşmazlıktan ötürü zor anlar yaşarlar.

Öte yandan Ateş’in aldığı bir karar Zeynep’i kızdırır ve aralarının açılmasına neden olur. Nazan başını büyük bir derde sokar. Hiç umulmadık anda gelen bir ziyaretçi tüm ailenin endişelenmesine neden olacaktır. Zeynep hayatını etkileyecek bir kararın eşiğindedir. Pınar’ı da yakından etkileyecek olan bu karar iki kardeş arasında gerilime neden olacaktır.

Beni Affet 1324. Bölüm Fragmanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 1192. Bölüm Özeti 26 Mayıs

Beni Affet 1324. Bölüm Özeti 20 Şubat Salı 2018 Neler Olacak ? (8 Yorum)

  1. Haklısın Sude ne deyim hapiste olması gereken kişiler dışarıda dışarıda olması gereken kişi ise içerde ama ALLAH’IN adaleti,ilahi adalet yerini bulacak.Cansu ve asiye’nin suyu ısındı artık ve ayrıca Eylül gelsin artık ya asiyeye ve cansuya dünyayı dar etsin asiyenin işi bir deterjana bakıyor odasını yoğun deterjana maruz bırakırlarsa ondan sonra gideceği tek yer kabristan olur.Cansunun gücü Asiye, Asiye’yi deterjanla devre dışı bıraksalar cansu kolay halledelir.

  2. yaaaaaaaaaaaaaaa artık ben cansuyu istemiyorum burada feride cüneyt barışsınlar bir araya gelsinler birbirilerini sevsinler

  3. Yaman sanki adam öldürdü.kolundan yaraladı diye cinayet zanlısı gibi muamele görmesi çok saçma değil mi.ipin ucu iyice kaçtı .cansu parayla tutulmuş biri.masum biri gibi gosterilmesi biraz fazla .Feride başrol ama hep acı çekiyor.

  4. murat ve kader çok yakışırlar güzel ve mahiri hiç sevemedim güzel muratın yanında çocuk gibi duruyor murata kader yakışır