Beni Affet 1320. Bölüm Özeti 14 Şubat Çarşamba 2018 Neler Olacak ?

Beni Affet 1320. Bölüm Özeti ve Tüyoları

Cansu’nun verdiği yalan ifade yüzünden Yaman hapis tehlikesi ile karşı karşıya kalmıştır. Cansu ile konuimaya karar veren Feride hastaneye gider. Fakat Cansu’dan hiç ummadığı bir teklif alacaktır. Nezarethane’ye düşen Yaman’ı şok bir isim ziyaret edecektir. Zühre ve Osman Zühre’nin kaybolan parasını bulmak için butikğe gider. Murat Güzel için bir sevgililer günü hediyesi hazırlayacaktır.

Ateş ve Zeynep Toprak tarafından alı konulmuştur. Sevgi Toprak’a hesap sorma derdindeyken Lerzan’ın yapacağı hareket herkesi şok eder. Zeynep halası hakkında kara bir haber alır. Svgiler’i bekleyen Şahin ceza evinden çıkacağı günü beklemektedir.  Mahir’in sevgililer günü sürprizi üzerine Kader zor durumda kalacaktır. Ateş Zeynep hakkındaki bir gerçeği Sevgi ve Şahin’e anlatır.

Beni Affet 1320. Bölüm Özeti 14 Şubat Çarşamba 2018 Neler Olacak ? (7 Yorum)

  1. Cansu geldiğin yere geri dön.bir de toprağın Zeynep’e tecavüz edecekken ateşin gelip onu kurtarması bu haftanın en güzel olayı idi.tesekkurler sayın senaristler .

  2. Feride’nin hamileliğini görelim.Yaman’ın o evhamlı hâllerini görelim.Biraz mutlu bölümler olsun sıkıldık artık sürekli kötüler seviniyor iyiler üzülüyor yeter artık

  3. Bu cansu kendini ne zannediyor acaba o çocuk Yaman’ın değil bunu kendisi de biliyor.Cüneyt pişman oldu itiraf etti.Ama cansu hâlâ kıvırıyor hâlâ yalan söylüyor.Bu senaristleri de anlamıyorum ya iki bölüm mutlu etse çiftimizi beş bölüm on bölüm ağlatıyor.İnşaallah bu mesele fazla sürmez.

  4. Cansunun ve toprağın yaptigi kötülüklerden bıktık. Herşey normale donsun.guzel şeyler görelim.

  5. Cansu ve Topragin kotulukleri kabak tadi Verdi biraz da hayat normal duzenine donse ve hikayeler ahenkli setretse