Beni Affet 1319. Bölüm Özeti 13 Şubat Salı 2018 Neler Olacak ?

Beni Affet 1319. Bölüm Özeti ve Tüyoları

Ateş, Pınar’ın içine düştüğü tehlikeyi farkeder ve harekete geçer. Sevdiği kadının kardeşini kurtarmak için uğraşırken aklını karıştıran başka mevzularda vardır. Yiğit cinayetinin perde arkasını bir an önce aydınlatmak istemektedir. Bunu yapabilmek için Pınar ile işbirliğine girişecektir. Pınardan bildiği ne varsa anlatmasını ister.Elinden geleni yapmaya hazır oln Pınar Ateş’e bildiği ne varsa anlatacaktır.

Öte yandan Toprak , gözünü karartmıştır. Ateş’in çevirdiği planları öğrenir ve yeni suçlar işlemek için gözünü karartır. Yeni cinayetler işlemekten geri kalmayacak olan Toprak bir seri katile dönüşmek üzeredir. Büyük bir tehlike ile karşı karşıya olan Ateş’in bu durumda ne yapacağı merak konusudur. Boşanma işinden vazgeçen Feride ve Yaman’ı ise yeni sürprizler beklemektedir.

Beni Affet 1319. Bölüm Fragmanı

Beni Affet 1319. Bölüm Özeti 13 Şubat Salı 2018 Neler Olacak ? (8 Yorum)

  1. Babamın bir lafı var “Aç tavuk kendini darı ambarında görürmüş”diyor.Cansunun ki de o hesap işte Yaman’ın Feride’den ayrılıp kendisine döneceğini kendisiyle evleneceğini zannediyor.Ama şunu unutuyor Cansu bir hayat kadını para karşılığı erkeklerle birlikte oluyor.Cansu o batağa düştü bir kere mümkünü yok o bataktan çıkamaz.Çıktığını zannediyor ama eninde sonunda biri çıkar onu o batağa geri çeker.
    Şimdi de aklınca ev hanımı olmaya çalışıyor ama o işler öyle olmuyor.Çünkü Yaman Turan Cansu gibi mezhebi geniş midesiz değil.

  2. Cüneyt çıkmasın ama ona bir partner gelsin.Gülşah Çomoğlu Cüneyt’e yeni partner olarak gelse iyi olur.

  3. yaaaaaaa niye yeni bölüm yazmıyorsunuz anlmadım giiti.feride cüneyt barışsın artık yaman ayrılsın artıkflimden

  4. Cansu vurulması gerekirken yaman vuruldu.boyle olmaması gerekir.dunku bölümde yaman cansuyu kolundan tutup kapının önüne atamadı.sinir oldum.

  5. ooooooooooooooo yaman vuruluyor cansu vurulması lazım güzel asiyenin kızı onu ögrensin murat ın bildigini ona söylemedigi için ayrılsınlar BİRDE BU SEZON SAÇMALIKLARLA DOLU ATV DEKİ DİZİ KONUSU BİLE BELLİ DEYİL BENİ AFFET BENİ BIRAKMA İYİKİ ESARETİM SENSİN BİTMİŞ ONUDA SAÇMALARDINIZ ZATEN BU SEZON ……. OLMUŞ ARTIK SENARİSER YAZAMIYORSA TABİ OLABİLİR