Menü Aç/Kapat
Beni Affet 1318. Bölüm Özeti 12 Şubat Pazartesi 2018 Neler Olacak ? Beni Affet 09.02.2018
Beni Affet 1318. Bölüm Özeti 12 Şubat Pazartesi 2018 Neler Olacak ?

Beni Affet 1318. Bölüm Resmi Özeti

Boşanmaktan vazgeçen Feride ve Yaman, bu mutlu haberi vermek için soluğu Nazire’nin yanında alırlar. Yaman, Feride ve Nazire’nin eve dönmelerini sağlayabilmek adına, Cansu’dan kurtulmaya karar verir. Cansu’nun tavrı ise merak konusudur. Asiye, hesap sormak için gittiği Kozanların evinde, hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Güzel’e gerçekleri bir türlü anlatamayan Murat, iyice sıkıntıya girer.

Toprak’ın elindeki silahın patlamasıyla dehşete düşen Ateş, Mahir’den yardım ister. Sürpriz bir kişinin yaralanmasına sebep olan Toprak, son bir hamle yaparak Zeynep’i kaçırır. Ateş, bir plan yapar ve ikiliyi bulup Zeynep’i kurtarmak için çabalar. Sevgiler her şeyin yoluna girdiğini düşünüp sevinirken Toprak’ın tekrar kaçması, işleri yokuşa sürer.

Beni Affet 1318. Bölüm Özeti ve Tüyoları

Star Tv bin ilgiyle izlenen günlük dizisi Beni Affet’de  heyecan sürüyor. Pınar’ı rehin alan toprak artık çok tehlikeli bir karaktere haline bürünmüş durumda. Cüneyt’de Cansu tarafından kaçırıldı ve rehin tutuluyor. 12 Şubat haftanın ilk gününde yaşanacaklara dair özet ve tüyoları Beni Affet 1318. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Ateş sevdiği kızın kardeşi olan Pınar’ı kurtarmaya çalışırken aynı zamanda Yiğit’in ölümündeki karanlık yerleri aydınlatma çabası içerisindedir. Bu konuda Pınar öğrendikleri ile ona yardım edecektir. Ateş’in yaptıklarından haberdar olan Toprak yeni bir cinayet işlemekten geri durmayacaktır.Ateş’in ne yapacağı merak konusudur.

Cüneyt Feride’yi kazanmak için her yola başvurur fakat yaptığı bir hata sonucu ölüm ile burun buruna gelir. Öte yandan Feride ve Yaman boşanma davasını beklerken yaşayacakları birşey  olayların gidişatını değiştirir.

Beni Affet 1318. Bölüm Özet’i henüz yayınlanmadı. Resmi özet yayınlandığında sayfamız güncellenecektir. İyi seyirler.

Beni Affet 1318. Bölüm Fragmanı
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

C

O zaman bakmayın .başka yeni başlayan bir sürü yeni dizi var .gidin hıçkırık dizisini seyredin .sayfamızdan gidin .keyfimizi kaçırmayın.

Cevapla

Deniz

Ya bitsin bu dizi yeter artik 1000 gecdiya 2000 oldugundami final yapicaksiniz sikildim artik bu diziyi kanalda gormekdennn

  Cevapla

  dogru insan

  Haklisin cok sikici bende sevmiyorum

Cevapla

Sude

Olması gereken oldu.feride ve yaman ayrılmadı. İyilik kazandı.ask kazandı.sira toprağın cezasını bulmasında .pazartesi günkü bölümde cansu ve asiyenin kaçacak delik ararken izlemek çok zevkli olacak.

Cevapla

Gülnara Oğuzer

Hâkim boşamamış olsun.Gidin bir daha da gözüm görmesin sizi demiş olsun ☺

Cevapla

gözde

cüneyt ölürse artık izlemem bitiririm üzülürüm aglarım

  Cevapla

  Anonim

  Malmizin kizzim sen kotumusun aldatmasaydi

   Cevapla

   ece

   Aferin kiz haklisin

Popüler Haberler