Beni Affet 1317. Bölüm Özeti 9 Şubat Cuma 2018 Neler Olacak ?

Beni Affet 1317. Bölüm Özeti ve Tüyoları

Ateş Pınar’ın içinde bulunduğu tehlikeli durumu fark etmiş ve onu kurtarmak için harekete geçmiştir. Öte yandan Yiğit cinayetindeki gerçekleri de ortaya çıkarmak istemektedir. Pınar yaptığı plan ile Ateş’e yardımcı olacaktır. Toprak Ateş’in harekete geçtiğini öğrenir ve cinayetin ortaya çıkacağından korkarak gözünü karartmıştır. Yeni cinayetler işlemekten çekinmeyecektir. Bunu öğrenen Ateş hayatını etkileyecek bir seçim yapmak durumunda kalacaktır.

Cüneyt’de Feride için herşeyi göze almış ve her yola başvurmaya karar vermiştir. Fakat yaptığı bir hareket sonucu ölümün eşeğinden dönecektir. Yaman ve Feride çaresizce boşanma davasının gününü beklerken başa çıkmak zorunda kalacakları yeni zorluklar işleri başka boyuta taşıyacaktır. Kaybolan Cüneyt’i arayan Kozanlar öğrenecekleri sonucunda kahrolurlar. Güzel ile konuşma kararı alan Murat Güzel ve Asiye’nin durumundan sonra tereddüte düşecektir.

Beni Affet 1317. Bölüm Fragmanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 1251. Bölüm Özeti 9 Kasım’da Neler Olacak ?

Beni Affet 1317. Bölüm Özeti 9 Şubat Cuma 2018 Neler Olacak ? (4 Yorum)

  1. Helal olsun yamana adam elinden geleni yaptı sirf bu aşk bitmesin diye cunyte bile elinden gln yardımı yaptı kim olsa yaptıklarını yabana atmazdi ama Cüneyt bunu doğru dzgun bile anliyamadi degdimi cansuyla işbirliği yapmaya sonuç noldu hersey kndi elinde patladı feride büyük yanlış yaptı sevdiği adama başından beri guvnmliydi bak şimdi kndi agzinla bile sevdiğim adama inanmadim nasıl bakicm yüzüne dedin ama bak yaman gene herseye rağmen kollarini açtı sana işte aşk budur sevdiğine değer vermktir gerçekten yürekten sevmek ve baglnmaktir sevindim bugün ikiliyi mutlu görmeye böyle olmliydi lar aşk bunu gerektirir umarım birdaha böyle olmaz

  2. Asiye ölsün cansu ölsün.feride hamile.basi döndü.cuneyt bugün kurtulsun. kendi yoluna baksın.feride artık iş konularıyla ve.badarilariyla gündeme gelsin.

  3. Toprak ölmesin tamam kızıyorum sinir oluyorum ama Ateş ile Zeynep de haketti.En başta ikisi de aşkına sahip çıkıp Toprağa söyleyeceklerdi.Cansu ölsün Asiye ölsün ama Toprak ölmesin.Feride hamile kalsın Yaman’dan,Cüneyt’te kendine birini bulsun ya da hayatına kaldığı yerden devam etsin.Ona hastalığında destek olacak moral verecek annesi,babası, kardeşi ve Güneş var.İlla birilerini düşünecekse onları düşünsün.