Beni Affet 1316. Bölüm Özeti 8 Şubat Perşembe 2018 Neler Olacak ?

Beni Affet 1316. Bölüm Tüyoları ve 8 Şubat Yaşanacaklar Özeti

Boşanma davası öncesi Yaman Cüneyt meselesini çözmek iste ve bir plan hazırlar. Dava öcesi kafasını rahatlatmak isteyen Feride’de Yaman’ın yanında harekt etme kararı alır. Zühre Cüneyt’i bulmak için polise gitmeye karar verse de Osman bu konuda tereddüt yaşamaktadır. Cüneyt’in ortalıkta olmadığını öğrenen Murat ve Güzel onunla ilgili bir ip ucuna ulaşacaktır.

Ateş Toprak ile ilgili öğrendiklerini Sevgi’ye anlatır. Gerçekleri saklar ve bir an önce Pınar’ı kurtarmaya karar verir. Toprak yaptıklarını saklamak üzere iş birliğinde bulunduğu Mahmut’a ulaşmaya çalışır. Ateş’in yardımını istediği Galip Lerzan’ın davranıilarından şüphelenmiş ve beklemediği bir gerçeği öğrenmiştir. Kader Mahir’in kendisinden bir şeyler gizlediğinden şüphelenmektedir.

 

Beni Affet 1316. Bölüm Fragmanı

 

Beni Affet 1316. Bölüm Özeti 8 Şubat Perşembe 2018 Neler Olacak ? (8 Yorum)

 1. Bende Cüneyt’i sevenleri anlamıyorum o ne olacak siz Cüneyt’te ne buluyorsunuz.
  Cüneyt Kozan Feride’yi iki kere sokağa attı iki kere yalancı çıkardı Feride’nin elinden bebeğini aldı yuvasını yıkmaya çalıştı kuru bir özürle ve bunca olan olaylardan sonra Feride’nin ona döneceğini sanmıyorum.Feride bunca olan olaydan sonra Cüneyt’e geri dönerse asıl o zaman gurursuz ve onursuz olur.Feride❤Yaman birbirlerinden vazgeçmezler.

 2. Lütfen sevgi emektir.feride yaman mutlu olsun artık ya.cüneyt cansu çıksın aradan saçma oldu dizi iyce.toprakda cezasını çeksin.artık lerzanda çeksin cezasını ikisi de katil onların.hala yiğen.

 3. Lütfen yeter artık feride yaman birleşsin artık cansu ve cüneyt çıksın aradan feride yaman mutlu olsun artık.çok uzadı ve saçma oldu dizi ya.

 4. Mahkemede yaman ve Feride bosanmayacak.cuneyt cansunun elinden kurtulacak ve herşeyi anlatacak.evet böyle olacak
  .

  • Evet bencede öyle olsun lütfen ya.bukadar saçmalık yeter.sevgi enektir.cüneyt çok oldu artık

 5. Bende yamani hic sevmiyorum. Diziyi kemal oldukten sonra izlemeykzevk vermiyor. Cuneyt o kadar izlemeden sonra salak rolune soktular . Bu kadarida fazla ya ciksin yada kovussunlar. Cunki ortalikda kalmis cuneyt. Yazik yaa. Diziye bu kadar emek vermis . Dizi onlar icin sevilmisdi

 6. Şu yamani sevenleri anlamıyorum su yaman dan ne buluyorlar bnada söylesinler bi ne kadar iğrenç su yaman bide anlamdigim eskiden yaman yoktu yeni girdi ne çabuk yamani tuttunuz su nazire beni deli ediyor bir zamanlar cüneyt feride aşkına inanıyordu şimdi yaman feride nerde para orda nazire yaman karakterini canlandıran kisiyede sürekli bir başkasını sevdiğini alma rolünü veriyorlar o anca eskilere layik