Beni Affet 1315. Bölüm Özeti 7 Şubat Çarşamba 2018 Neler Olacak ?

Beni Affet 1315. Bölüm Tüyoları ve 7 Şubat Yaşanacaklar Özeti

Osman , Cünyet’in kaybolmasından Yaman’ın sorumlu olduğunu düşünür ve Yaman’ın yerini öğrenmek için Feride’nin yanına koşar. Cansu, gerçekleri söylemesi için Cüneyt’i kaçırttığını ona söyler. u durumda Cüneyt’in ne yapacağı merak konusudur. Osman Yaman’ın sözleri ve Feride’nin tavırları karşısında şok olmuştur. Mükellef butikte düzenlenen kutlama esnasında Orhan’ın yaptığı kötü bir harekete  şahit olacaktır.

Öte yandan Ateş Yiğit’in otopsi sonuçlarını beklemektedir. Bu sırada Toprak ve Lerzan’ın şüpheli tavırları dikkatinden kaçmaz ve onları takibe alır. Ateş bu takip sonunda şok olacağı bir gerçekle yüz yüze kalacaktır. Pınar’ın habersizce ülkeyi terk ettiğine ikna olmayan Zeynep , Pınar’ı bulmak için Sevgi’den yardım ister.Bu sırada  Mahir Güzel’e gerçekleri anlatmak konusunda Murat’ı cesaretlendirmeye çalışmaktadır.

Beni Affet 1315. Bölüm Fragmanı :

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet Feride Ve Cüneyt Boşanıyor

Beni Affet 1315. Bölüm Özeti 7 Şubat Çarşamba 2018 Neler Olacak ? (6 Yorum)

 1. sonunda cüneyt cansunun elinde er yada geç herkez hak ettini bulur şimdi feride hamile kalacak başı döndü yamandan çocugu olması hakkı ayyyyy cüneyitin yüzünü görücem feride yamandan hamile kalınca çıldırcakkkkkkkkkkkkkkkkkkk bende izliycem eeeeeeeeeeeeeee iyneyi önce kendine çuvaldızı başkasına batır GÜNEŞİN YÜZÜNE NASIL BAKCAM KIZIN SENİN YÜZÜNE BAKACAKMI EEEEEEEEEEEEE CANSU BEBEYİ KAYBETSİN KAYBETSİN

 2. Şu yamani sevenleri anlamıyorum su yaman dan ne buluyorlar bnada söylesinler bi ne kadar iğrenç su yaman bide anlamdigim eskiden yaman yoktu yeni girdi ne çabuk yamani tuttunuz su nazire beni deli ediyor bir zamanlar cüneyt feride aşkına inanıyordu şimdi yaman feride nerde para orda nazire yaman karakterini canlandıran kisiyede sürekli bir başkasını sevdiğini alma rolünü veriyorlar o anca eskilere layik

 3. Çünkü geçmişte Cüneyt Feride’ye çok acı çektirdi.Feride’ye inanması gereken yerde hep başkalarına inandı Feride’ye inanmadı.Feride’nin geçmişi unutmaması lazım Cüneyt’in istediği Feride’ye istediği gibi eziyet edip işkence çektirecek ama Feride sadece onu sevecek sadece onu düşünecek acı çekecek kimseyi istemeyecek Cüneyt’in onca kötülüğüne rağmen sadece Cüneyt’i savunacak.Ama Feride Yaman’a inandığı,güvendiği ve Yaman’ın arkasında durduğu sürece kimse onları ayıramaz birbirlerinden koparamaz.Galiba tam emin değilim ama Cüneyt ortalıktan kaybolunca Feride Yaman’a inanacak ve mahkemede boşanmak istemediğini söyleyip kocasıyla birlikte düşmanlarıyla savaşacak.
  asiye,cansu ve cüneyt’in işini bitirdikten sonra da hem Güneş’i hem kocasıyla birlikte MUTLU olacak.Bu arada Feride hamile kalsın ve bebeği erkek olsun.
  SONUNA KADAR FERİDE❤YAMAN TURAN.
  GÜNEŞ KOZAN & MERT TURAN.

 4. Gulnara özeti ben de okudum.sein yorumunu okuyunca daha iyi anladım.evet en doğrusu feridenin kocasına inanması .♥Feride ve yaman için güzel günler cok yakın.

 5. Bu ne demek oluyor şimdi 🙂 Feride Yaman’a mı inanıyor artık çünkü özette “Osman Yaman’ın sözleri ve Feride’nin tavırları karşısında şok olmuştur.”diyor.Yani yavaş yavaş artık Feride Yaman’a inanmaya başladı.En doğrusu bu zaten kocasına inanması