Beni Affet 1314. Bölüm Özeti 6 Şubat Salı 2018 Neler Olacak ?

Beni Affet 1314. Bölüm Tüyoları ve 6 Şubat Yaşanacaklar Özeti

Yaman, Cüneyt’le konuşup, ona gerçekleri Feride’ye anlatması için verdiği sürenin azaldığını hatırlatmaya karar verir. Ancak Cüneyt’in kışkırtması üzerine ikili büyük bir kavga eder. Yaman ve Cüneyt’in kavgasına tanık olan Osman, Cüneyt’le ilgili zor bir durum yaşar. Cansu’nun gerçekleri Yaman’dan saklayabilmek adına tuttuğu adamlar, Cüneyt için harekete geçer.

Pınar’a bir türlü ulaşamayan Zeynep telaşlanır. Bunun üzerine Ateş ile beraber, Pınar’ı görebilmek için soluğu Toprak’ın evinde alırlar. Lerzan, Toprak ile ilgili büyük bir sırrı öğrenir. Ateş ve Zeynep, Pınar’ı bulmaya çalışırken Toprak, amacına ulaşmak için her şeyi göze alır. Murat, Güzel, Mahir ve Kader’in ortaklığını kutlamak için butikte bir kutlama düzenlenir. Murat, Güzel hakkındaki bir sırrı Mahir ile paylaşmak zorunda kalır.

Beni Affet 1314. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları

Ateş Yiğit’e otopsi yaptırarak gerçekleri ortaya çıkartma çabasındadır. Fakat bu durum Toprak’ın hiç işine gelmez. Tehlikede olduğunu farkeden toprak gözünü biraz daha karartır ve Ateş’e hain bir tuzak hazırlar. Bu sırada Pınar elindeki belgelerle Toprak’ı zor duruma sokmak için uygun zamanı beklemektedir. Fakat işler umduğu gibi gitmeyecektir.

Yaman , Feride’ye Cüneyt ile ilgil planını anlatır. Fakat Cüneyt’i zor duruma sokacak bu hamleye Feride tedbirli yaklaşacaktır. Cüneyt ise Cansu ile sert bir yüzleşme yaşayacaktır. Duydukları karşısında mutsuz olan Cansu yine karanlık bir plan yapar. Güzel bir iş için Murat ve Güzel’in yolu Kader ve Mahir ile kesişecektir.

Beni Affet 1314. Bölüm Fragmanı :

Beni Affet 1314. Bölüm Özeti 6 Şubat Salı 2018 Neler Olacak ? (5 Yorum)

  1. Boşver sen onları Sude gerçekler er geç ortaya çıkacak yuva yıkanın yuvası olmaz Cüneyt şu an son kez çırpınıyor ama o bataktan çıkamayacak.Adam gibi vazgeçip kendi yoluna baksaydı şimdi böyle olmayacaktı.Yaman Cüneyt’e bulaşmıyor Cüneyt Yaman’a bulaşıyor yani kendi kendine kaşınıyor.Görelim bakalım Cüneyt nasıl bir SON’a doğru gidiyor 😉

  2. Anonim niye doğru okumuyorsun.ben kendi adima yazmadım.brn Feride ve yaman için yazdım.siz Feride ve cuneyti tutarken iyi biz Feride ve yamanı tutarken kotu oluyor.

  3. Yani illede Feridegr ve yamanı bosandiracaksiniz.gecen sene bu zaman aşkları başlamıştı.hersey saf ve güzeldi.neden bu kAdar cok karakter ile diziyi mahvettiniz.