Beni Affet 1313. Bölüm Özeti 5 Şubat Pazaresi 2018 Neler Olacak ?

Beni Affet 1313. Bölüm Tüyoları ve 5 Şubat Yaşanacaklar Özeti

Beni Affet dizisinde yeni bir hafta başlarken geçen hafta yaşanan şok gelişmeler izleyiciyi oldukça şaşırtmışa benziyor. Bu haftada ilginç gelişmeler bizleri bekliyor. Beni Affet dizisinde 5 Şubat Pazartesi yaşanacaklara dair herşey Beni Affet 1313. Bölüm Özeti haberimizde. 

Beni Affet 1313. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları

Yiğit’in cenazesine otopsi yaptıran Ateş gerçekleri ortaya çıkartmaya çalışmaktadır. Fakat bu Toprak’ın istemediği bir durumdur ve biraz daha suça bulaşmak pahasına Ateş için yeni bir plan yapar. Bu sırada Pınar elindeki belgelerle Toprak’ı iyice köşeye kıstırmak istemektedir ve uygun zamanı bekler. Fakat işler umduğu gibi gitmeyecektir. Zeynep ve Sevgi Ateş’ten gelecek olan iyi haberleri beklemektedirler.

Yaman Cüneyt’i zor duruma sokacak olan planını Feride’ye anlatır. Fakat Feride yine de çocuğunun babası olan Cüneyt’in kötü durumlara düşmesi taraftarı değildir. Cüneyt ise dikkatli davranmaktadır ve Cansu ile yüz yüze gelir. İşittikleri karşısında canı sıkılan Cansu acımasız bir plan hazırlayacaktır. Murat ve Güzel hayırlı bir iş için Kader ve Mahir ile bir araya gelir. Buna öncülük eden Osman ise Yusuf’tan aldığı haber ile keyiflenecektir.

Beni Affet 1313. Bölüm Fragmanı :

Beni Affet 1313. Bölüm Özeti 5 Şubat Pazaresi 2018 Neler Olacak ? (10 Yorum)

  1. Yaman da size bayılıyor zaten sevmezseniz sevmeyin ve ama bu ona hakaret etme hakkını tanımaz size

  2. cüneyt gerçekleri ferideye anlatsın dürüst olalınm cüneytr karakterinin rolü kalmadı o yüzden herkez bir bedel ödemeli neriman 2 aydır dizide yok adı geçiyor 4 ayda en az 2 hafta dizide var çok saçma artık diziyi yavaşca toplayın nokta

  3. Yaman’dan tiksinen bir ben değilim demekki, çok zorlama bir aşk oldu Yaman Feride aşkı, inandırıcı ve soğuk değil,

  4. cuneyit feride barissin artik.yapan kimya nefret ediyorum dune kimi yoktu yaman.cuneyit hep vardi iyi gunde kotu gunde

  5. Ama Feride de yani :(( Artık Yaman’a inanması,Aşkı için savaşması,Cüneyt konusunda Yaman’a yardım etmesi gerekir.
    Belki kendisi görecek tuzağı Cansuyu nasıl delirttiğini görüyoruz.Cansu kendi yalanına kendi inanmış :’) Ama gerçekler ortaya çıkacak yuva yıkanın yuvası olmaz.

  6. Yaman’ın cüneyte gidip itiraf et demesi çok salakça.hemen gidip mahkemeye sunması gerekirdi.cok ama çok kizdim bu davranışına.
    .