Beni Affet 1312. Bölüm Özeti 2 Şubat Cuma 2018 Neler Olacak ?

Beni Affet 1312. Bölüm Tüyoları ve 2 Şubat Yaşanacaklar Özeti

Beni Affet’de bir haftanın daha finaline geldik. Son dönemde karışan olaylar halen çözüme kavuşmuş değil. Yaman Feri’de ve Cüneyt dört bir taraftan sorunlarla boğuşmaya devam ediyor. Hafta finalinde yaşanacaklara dair tüyoları Beni Affet 1312. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Beni Affet 1312. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları

Güzel’in gizemli geçmişinde neler olup bittiği neler yaşandığı merak konusu olmuştur. Hem Aman hemde Güzel’i tehdit altında bırakan şey nedir ? Bu karanlık geçmişi bilen bir kişi Mükellef ile yüzvyüze gelecektir. Bu kişi kardeşi Orhan’dır. Uzun süredir ceza evinde bulunan Orhan hapisten çıkmıştır ve onun gelmesi tüm dengeleri yeniden değiştirecek cinstendir.

Güzel’in gerçek ailesinin kim olduğunu en iyi bilen isim Orhan bu durumu çıkarları için kullanacaktır. Bu gerçeği hiç umulmadık bir isim öğrenecektir. Güzel2in gerçek annesini öğrenen kişinin kim olduğu ve bunu nasıl kullanacağı en büyük soru işaretidir. Beni Affet’de önümüzdeki haftayı heyecanlı günler bekliyor gibi görünüyor. Sizlerde tahminlerinizi yorumlarınızda belirtiniz. İyi Seyirler…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 1270. Bölüm Özeti 6 Aralık Çarşamba Fragmanı

Beni Affet 1312. Bölüm Özeti 2 Şubat Cuma 2018 Neler Olacak ? (4 Yorum)

  1. Helal olsun yamana adam tam adam delikanli resmn hapise girmesin diyede Cüneyte iyilik yapıyo adam gene anlamıyor yazık sen oyle bir adamın karşısında duruyosun kusura bakma da adam ona yaptiklarina rağmen seni ailnden kizindan bile ayrmiyo sen ise nelerin pesindesin yazık Cüneyt sana herseyi kullndin kızını kullndin hastalığını kullndin yetmedi cansuyla işbirliği yaptın ama unuttuğun birsey vardı yaman senin gibi palavraci kumpasci değil işte sen bunu anliyamadin ya murat sen al öğrendin bklim yamanda öğrenince napicn yamanin karşısında gerçekler herzaman dimdiktir umarım yamanla ferde birleşir ve size inat dahada guclenirler umarim

  2. Bu gerçeği öğrenecek olan kişi Feride olsun ve Asiye’ye “Cansu’yu Yaman’ın hayatından çıkar ve sende nerden geldiysen oraya defolup git yoksa Yaman’a Güzel’in kardeşi olduğunu ve ondan sakladığını söylerim.
    Yaman da seni hayatından sonsuza kadar siler bir daha da sana Anne demez “diye tehdit etmeli.(Ama tehdit’den önce öğrendiğini somut bir delil haline getirip saklamalı.)
    Tabii bu gerçeği Güzel de öğrenmeli.