Beni Affet 1311. Bölüm Özeti 1 Şubat Perşembe 2018 Neler Olacak ?

Beni Affet 1311. Bölüm Tüyoları ve 1  Şubat Yaşanacaklar Özeti

Beni Affet’de hafta finaline yaklaşırken heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Nikaha bir türlü engel olamayan Toprak adeta çıldırmış durumdadır. Giderek daha tehlikeli bir hale gelen Toprak’a karşı Ateş ve Zeynep2in ne yapacağı merak konusudur. Beni Affet 1311. Bölümde yaşanacaklara dair tüyoları 1311. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Yaptığı tüm planlara rağmen Toprak evliliğe engel olamamıştır. Ateş ve Zeynep’in nikahı kıymasının  ardından Toprak sinirinden deliye döner. Fakat halen vazgeçmeye niyeti yoktur. Daha önceleri Pınar ve Ateş arasında yaşanan olayları Zeynep’e göstermeye çalışır. Fakat bu iş ters tepecek ve yine kendi kuyusunu kazarak kendisi zararlı çıkacaktır.

Toprak yaptıkları sonrası Pınar’ın da gerçekleri görmesini sağlayacaktır. Pınar evden ayrılma kararı almasının ardından Toprak giderek yalnızlaşmaya başlar.Bu sırada Ateş, Şahin’in ceza evinden kurtulması için  girişimlerde bulunur. Yiğit’in ölümü konusunda Toprak2ın bağlantıları ortaya dökülmeye başlar. Toprak’ın bundan nasıl kurtulacağı merak konusudur.

Beni Affet 1311. Bölüm Özeti 1 Şubat Perşembe 2018 Neler Olacak ? (4 Yorum)

  1. Asiye daha fazla bedel ödemeli Güzel onu istemesin anne bile demesin.Yaman annesini hayatından çıkarsın.
    Asiye evden gidince otomatik olarak cansu da kapı dışarı edilir.

  2. Artık feridenin hamile olduğu ortaya çıksin.asiyenin yılbaşında feridenin tüp bebek yapmak için yaptırdığı tahlil kağıtlarını yırtıp atması neden islenmiyor.asiyenin güzelin annesi olması ve bu olay onu n bitmesi için yeter.