Beni Affet 1310. Bölüm Özeti 31 Ocak Çarşamba 2018 Neler Olacak ?

Beni Affet 1310. Bölüm Tüyoları ve 31 Ocak Çarşamba Yaşanacaklar Özeti

Boşanma davası sonunda gerçekleşmiş ve herkesi şoke eden gelişmeler yaşanmıştır. Yaman önce itiraflarla dolu sözler söylemiş ardından sunduğu deliller ile uzağa düştüğünü kanıtlamıştır. Karısını çok sevdiğini ve boşanmak istemediğini söylemiş ve hem hakim hemde Feride’yi oldukça şaşırtmıştır. Neticede hakim  Feride ve Yaman’ı boşamamıştır.

Beni Affet 1310. Böüm’de ise Feride Cüneyt’in bu kadar ileri gidebileceğine ihtimal vermemektedir. Yaman mahkemeden zaman talep eder. Böylece Cüneyt ve Cansu’nun tüm oyunlarını tek tek ispat edecektir. Fakat işyerinde karşılaşacağı sıkıntılı durumlar bunu engelleyecektir. Buy zor günlerinde Feride Yaman’a destek olacaktır. İşleri düzeltmek için uğraşacak olan Yaman ve Feride yeniden yakınlaşmaya başlayacaklar.

Feride’nin kafası iyice karışmıştır. Yaman’ın söylediklerini ispat etmesi ve haklı olması durumunda ona bir kez daha inanmayarak oldukça or durumda kalacaktır. Cansu Yaman ile Feride’nin arasını açmakta başarılı olduğunu düşünmektedir. Zayıf anından yararlanarak Yaman’a yakınlaşmak ve Feride’yi tamamen unutturmak için evin düzenini değiştirir. Böylece Yaman’a kendisinin evin hanımı olduğu izlenimini vermeyi amaçlamaktadır.

Beni Affet 1310. Bölüm Özeti 31 Ocak Çarşamba 2018 Neler Olacak ? (7 Yorum)

 1. Sude bebeğini kaybetmese bile Yaman gerçekleri ortaya çıkardığı zaman evden atacak cansuyu (Cüneyt’in 😉 pardon Osman Kozan’ın karda kışta Feride’yi sokağa attığı gibi atacak) Cansu geldiği pisliğe geri dönecek Asiye hem oğlu Yaman’ı hem de kızı Güzel’i kaybedecek Yaman tekrar annesinden nefret edecek.
  Cüneyt’e gelirsek böyle yapmaya devam ettiği sürece Güneş’den şimdilik YAMAN ismini
  duyuyor sonrasında ise YAMAN’A BABA dediğini duyacak.O yüzden Feride ve Yaman’la uğraşmayı bıraksa iyi olur.Cüneyt’in sonunu iyi görmüyorum.

 2. Bence cansu bebeğini kaybetsin.asiye güzelde dolayı çok acı çekecek .zaten bunu haketti.feride dağ evinde yaşananlardan dolayı hamile kalmış olmali.

 3. Melek Ayla Cüneyt ölmesin Cansu da bebeğini kaybetmesin ama şu olabilir Cüneyt malûm elin çocuğunu sahiplenmeyi çok seviyor ya (Geçen sezon Feride hamileyken benim çocuğum diye sahiplenmeye çalışmıştı taa ki Yaman ağzının payını verene kadar) Cansu’yla evlensin Cansu’nun bebeğine kendisi babalık yapsın.

 4. Nerden biliyosun gördün mü Feride Yaman’ı seviyor Yaman’a aşık siz Feride Cüneyte geri dönmüyor diye üzülüp hakaret üstüne hakaret ediyorsunuz.Siz Feride’nin anneliğine laf edeceğinize asiyenin anneliğine laf edin.İki çocuğunu terk etmiş yetmemiş birini de evlatlık vermiş şimdi de kalkmış hiçbir emeği olmamasına rağmen Yaman’ın ve Güzel’in hayatına karışıyor.Ama Yaman er geç annesinin ne mal olduğunu öğrenecek.Cansu geldiği pisliğe geri dönecek.Zamanında Seher de Yaman’ın evini ele geçirmeye çalışıyordu ama başaramadı, geldiği yere defolup gitti.
  Cansu da başaramayacak.Cüneyt’e gelince böyle yapmaya devam ederse geçen sezon Feride’yi kaybettiği gibi bu sezon da kızını kaybeder o yüzden bıraksın Feride’yi artık.

 5. bencede boynuz kulagı geçmiş NUS İLE USLANMAYANIN HAKKI TEKTİR TEKTİR İLE USLANMAYANIN HAKKI KÖTEKTİR İYİBİR DAYAGI HAK EDİYOR CÜNEYT MURAT SONUÇTA OSMAN KOZANIN OGULLARI SONUÇTA EN İRENÇ HUYLARINI ALMIŞLAR BİR KEMAL BAŞKAYDI ARTIK CANSU BEBEYİNİ KAYBETSİN FERİDE DAG EWİNDE HAMİLE KALMIŞ OLMALI SONUÇTA ZEYNEP GERÇEYİ ÖGRENMELİ PINARI ATEŞ İ NERİMAN KADERİN BEBEYİNİ ÖLDÜRDÜ SIRA ONDA GÜZEL ASİYENİN ANNESİ OLDUGUNU ÖGRENSİN MURATTAN KOCA OLMAZ GÜZEL MURAT A UYGUN DEYİL CÜNEYT YAPTIKLARINI FERİDEYE ANLATMALI CANSU MESELESİNİ ARTIK LASTİK GİBİ UZADI BU İŞ CÜNEYT ÖLMELİ ÖLMELİ ÖLMELİ CANSU BEBEYİ KAYBETMELİ KAYBETMELİ

 6. Sen daha çooook uğraşırsın cansu ama Yaman❤ Feride’yi ayıramayacaksın.Ayrıca cüneyti de hiç tanıyamamışız.Böyle bir insan olacağını hiç düşünmemiştim.Ee Osman Kozan ne ki oğlu da ne olsun.Boynuz kulağı geçmiş.