Beni Affet 1309. Bölüm Özeti 30 Ocak Salı 2018 Neler Olacak ?

Beni Affet 1309. Bölüm Tüyoları ve 30 Ocak Salı Yaşanacaklar Özeti

Sonunda boşanma davasının günü gelmiştir. Feride Yaman’ı sevdiğini bilse de boşanma konusunda kararlıdır. Yaman ise fırtına öncesi sessizliği bozmuştur ve mahkemede bir bir dökülmeye başlar. Yamın’ın anlattıkları ile Feride ve Nazire adeta şok olurlar. Herşeyi apaçık anlatan Yaman aynı anda Feride’ye de itirafta bulunmuştur.Elindeki delilleri de bir bir ortaya döken Yaman kendisine tuzak kurulduğunu ispatlar.

Feri’de Yaman’ın başından beri anlatmaya çalıştığı şeyleri bir bir kanıtlaması ile hem şaşkın hemde üzgündür. Çünkü Yaman suçsuzluğunuda kanıtlamıştır. Bu deliller sonrası hakim Yaman ve Feride’yi boşamaz. Fakat Feride’nin fikrini değiştirip değiştirmeyeceği merak konusudur. Zira ortada hamile bir kadın ve bebeği vardır.

Ateş ve Zeynep’in nikahı sonunda gerçekleşir. Hastane’de kıyılan nikah ile hayatlarını bileştirirler. Toprak hariç herkes mutludur. Uzaktan bu nikahı izleyen Toprak daha fazla dayanamaz ve fenalaşır. Bu durumdan bihaber olan Ateş ve Zeynep ise balayı planlarına başlamıştır bile. Toprak2ın gerçek amacını anlayan Pınar onun Zeynep’e aşık olduğunun farkına varır.

Beni Affet 1309. Bölüm Özeti 30 Ocak Salı 2018 Neler Olacak ? (3 Yorum)