Beni Affet 1308. Bölüm Özeti 29 Ocak Pazartesi 2018 Neler Olacak ?

Beni Affet 1308. Bölüm Tüyoları ve 29 Ocak Pazartesi Yaşanacaklar Özeti

Star Tv’nin günlük dizisi Beni Affet’de heyecan tüm hızıyla sürüyor. Boşanma davası bu haftaya damga vuruyor. Acaba Feride ve Yaman boşanacak mı ? Beni Affet’de yenı haftanın ilk gününde yaşanacaklara dair tüyoları Beni Affet 1308. Bölüm Özeti’nde sizler için derledik.

Beni Affet 1308. Bölüm Tüyoları

Yaman boşanma davasındaki tavırları ile herkesi şaşkına çevirmiştir. Yaman keinlikle boşanmayı şstememektedir. Cansu ve annesının baskısı ise onu oldukça yormaktadır. Mahkemeye sayılı zaman kala Yaman’ın eline bir delil geçer. Bu tüm dengeleri alt üst edecektir. Yaman’ın mahkemeye sunacağı bu delilin ne olacağı merak konusudur.

Cüneyt Feride’ye çok yaklaştığını düşünmektedir. Sabırsız bir şekilde Yaman ve Ferıde’nın boianmasını bekler. Zühre ve Osman ise oğulları için endişe duymaktadır. Cüneyt’ın mahkeme sonrası ne yapacağı merak konusudur. Güzel Murat’ın gerçek mesleğini öğrenince Asiye’nin yanına koşar. Güzel’ın hastalanması üzerine Asiye ve mükellef geçmiş ile ilgili bazı kaygılarını dillendirirler.

Adını Sen koy 1308. Bölüm tüyolarını sizlerle paylaştık. Resmi özet yayınlandıgında sayfamızı guncelleyecegiz. İyi haftalar.

Beni Affet 1308. Bölüm Özeti 29 Ocak Pazartesi 2018 Neler Olacak ? (8 Yorum)

  1. Güzel bir final yapın ,artık bitsin.uzatmayin cok sacmaladilar… Ateş ve Zeynep mahir ve kader Feride ve yaman birlikte olarak final yapılsın .bir sezon daha cekemeyiz.

  2. Kimse kusura bakmasın birakin bu Ferideyi suna buna yam etmeyi donsun Cuneyte agzimizin tadıyla yeniden blu diziyi izleyelim

  3. beni afet bitmesin ne olur bizleri beni bırakma saçmalıga muhtaç etmeyin beni afet ondan bin kat daha iyi