Beni Affet 1307. Bölüm Özeti 26 Ocak Cuma 2018 Neler Olacak ?

Beni Affet 1307. Bölüm Tüyoları ve 26 Ocak Cuma Yaşanacaklar Özeti

Beni Affet dizisinde bir hafta finaline daha gelirken heyecan da tüm hızıyla devam ediyor. Yaman’ın suçsuzluğunu ispatlama çabası devam ederken Cansu’da Yaman’ı kazanmak için herşeyi denemektedir. Beni Affet’de haftanın son gününde yaşanacakları Beni Affet 1307. Bölüm Özeti başlıklı haberimide sizler için derledik.

Beni Affet 1307. Bölüm Tüyoları

Güzel ile evlenmek isteyen Murat iş bulur fakat bu iş çevresine anlattığı gibi değildir. Ağır bir işte çalışan Murat etrafındakilere yöneticilik yaptığını söylemektedir. Güzel haber vermeden Murat’ı iş yerinde ziyarete gider ve gördükleri karşısında şok olur. Murat’ın bundan sonra ne yapacağı merak konusudur. Güzel Murat’ın yalanını  affedecek midir ?

Ateş ve Zeynep evlilik hazırlığındadır bu sırada Toprak ise nikahı engellemek için plan kurmakla uğraşır. Toprağın gerçek niyetinden habersiz Pınar , Toprak ile evleneceği için mutludur. Fakat ablasının nikahı öncesi Toprak ile ilgili göreceği bir manzara Pınar’ı alt üst edecektir. Kardeşinin yanında olmadığına üzülen Zeynep ise evlendiği için sevmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet Feride ve Cüneyt Aşkı Feride'nin Hatasına Rağmen Devam Eder mi?

Beni Affet 1307. Bölüm Özeti 26 Ocak Cuma 2018 Neler Olacak ? (6 Yorum)

  1. Yamanahayranım helal olsun adama delikanli dediğin işte budur adam dürüst hâkimin karşısında da bile dimdik birsekilde oyuna getirdiğini dile getrdi işte böyle adamlar gerçekten sadık adamlar ferde bnce artık yamana güvenme li yoksa bu ilişki feridenin guvnszligi yüzünden biticek bunu yapmamalı ya hele bu cunyt delirmis gibi gulmesi gerçekten uyuz etti bni adam resmn bosansinlar diye bkliyo bukadarida saçma inş bu cunytin cansunun Asiye nin gerçek yüzleri cikicak çünkü yalanlar hareket edenler elbet yptiklari yla yuzlesr hyat bu doğru duran herzaman kazanır işin adeleti bu umarım çözülür bu yalanlar

  2. Yaman ve Feride birlikte çok güzeller.cok yakışıyorlar.feridenin hamile olduğu birkaç hafta sonra belli olur.cansunun bebeğinin babası da ortaya çıkacak.

  3. Ben ismaile katilmiyorum yaman ile feride birliktryken daha güzeller cüneytin fetideye yaptiklarini unutuyosubuz galiba yaman feride birlikte kalsin cüneytte kim oluyo nefret ediyorum ilk once ferideye inanmayip sokağa atiyor sonra peşinden kedi gibi dolanıyor

  4. Ben Amerikalı arkadaşların bir süredir izlemiyoruz çünkü Cüneyt ile Feride birlikte değiller

  5. unutma beniden sonra dogru dörüst dizi yok bide beni bırakma saçmalıgı çıktı unutma beni bambaşkaydı