Beni Affet 1306. Bölüm Özeti 25 Ocak Perşembe 2018 Neler Olacak ?

Feride yaşananlardan dolayı son derece mutsuzdur ve Yaman’dan boşanmayı kafasına koymuştur. Yaman2ın ise buna karşı koymaması Feride’yi oldukça şaşırtmaktadır. Yaman ise kendisine kurulan komployu Feride’ye ispat etmeye çok yaklaşmıştır. Boşanma davasının öncesinde Asiye ve Cansu yeni bir plan ile Yaman2ın kaldığı otele gelirler. Murat’ın yönetici olduğunu sanan Güzel ise Murat’ın haberi yokken çalıştığı yere gider.

Ateş , Zeynep ve Şahin’e verdiği sözün arkasında durur ve büyük bir sürpriz yaparak Zeynep ile evleneceği haberini verir. Ateş ve Zeynep Şahin’in yattığı hastanede küçük bir nikah töreni ile dünya evine girmeye hazırlanırken bunu öğrenen Toprak adeta delirir ve nikahı engellemek üzere harekete geçer. Zeynep evlendiği gün Pınar’ın yanında olmayışına üzülürken , Pınar ise Toprak’ın gizlediği büyük sırrı öğrenecektir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 26 Aralık Pazartesi Özeti 1083. Bölüm Cüneyt Gerçekleri Araştırır

Beni Affet 1306. Bölüm Özeti 25 Ocak Perşembe 2018 Neler Olacak ? (3 Yorum)

  1. çok ucuz bu sezon ve gereksiz cüneyt ferideyle evlenip eskisi gibi aynı odada oluruz diyemi düşünüyor en ufak şeyde ferideye sahip olmayı düşünüyor nilgün hanım yapımcısınız ama cüneyt in ömrü 6 ıncı sezonda dolmuştu bir de atv deki dizide ahlaksız şeyler dönüyor yok bizim mesai gece başlar o tür şeyler olmasın o kanala düzgün oyuncu kadrosu kurmuşsunuz bu yıl yanlışlıklarla dolu zaten cüneyt kötü bir şekilde ölmeli bu sezon olurda yeni sezon eylül ayında cüneyt yerine başka oyuncu olur

  2. Zamanında Cüneyt için Osman Kozan’la bile savaşan Feride şimdi Yaman için Asiyeyle bile savaşması gerekirken hemen pes ediyor.Olacak şey değil bu Cüneyt’i ablasının görüntüsüyle,Asiye’yi oğlundan ayırmakla tehdit etmesi ve Cansuya tuzak kurup DANA testi yaptırmak varken neden hemen pes ediyor anlamıyorum.