Beni Affet 1304. Bölüm Özeti 23 Ocak Salı 2018 Neler Olacak ?

Beni Affet 1304. Bölüm Tüyoları ve 23 Ocak Salı Yaşanacaklar Özeti

Yaşanan olayların ardından Feride boşanma tarihini öne alma kararı verir. Cansu2nun gerçek niyetini öğrenmek isteyen Yaman harekete geçecektir. Asiye’nin yaptığı plan nedeniyle zor duru düşen Feride eski evine konuşmak üzere gider. Feride’ye yaptıkları nedeni ile Yaman’a oldukça öfkeli olan Nazire Yaman’ın karşısına çıkmaya karar vermiştir. Asiye hakkında konuşmak isteyen Murat , Mükellef’in yanına gider fakat ikili Güzel’in içinde bulunduğu bir durumdan ötürü zor anlar yaşayacaktır.

Toprak Ateş ve Zeynep’i birbirinden koparmak için uğraşmaya devam etmektedir. Pınar’ın Ateş’e olan duygularını kullanmak için Lerzan’ın da yardımını alarak harekete geçer. Toprak , Pınar ve Ateş arasında yaşananları öğrenmek için Pınar’ın günlüğünü ele geçirir. Hayatına yeni bir başlangıç yapmak isteyen Kader iş görüşmesine gitme kararı alır. Kader’in butikte kalmasını isteyen Mahir bu durumda nasıl bir adım atacaktır ?

Salı günü yaşanacaklara dair tüyoları Beni Affet 1304. Bölüm Özet’inde sizlerle paylaştık. Yorumlarınız ve Tahminlerinizi belirtmeyi lütfen unutmayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 1247. Bölüm Özeti 3 Kasım’da Neler Olacak ?

Beni Affet 1304. Bölüm Özeti 23 Ocak Salı 2018 Neler Olacak ? (8 Yorum)

  1. Cabsu cuneytle evlensin zaten birbirine layiklar lutfen cuneyt iyice kıcık olmaya basladi zaten

  2. Feride yamandan hamile kalsin feride öğrensin boşanmasinlar cansuda başkasindab hamile kaldin yamnan öğrensin kovsun feride yaman tekrar kavuşsunlar çünkü birbirlerini çok seviyorlar

  3. Cansu yamandan hamile feride eğer hamile olcaksa oda cüneytten olsun yamana çook gıcık oluyorum