Beni Affet 1303. Bölüm Özeti 22 Ocak Pazartesi 2018 Neler Olacak ?

Beni Affet 1303. Bölüm Tüyoları ve 22 Ocak Pazartesi Yaşanacaklar Özeti

Beni Affet’de yeni bir haftaya merhaba diyoruz. Geçen hafta finalinde özellikle dağ evi sahneleri oldukça ilgi çekiciydi. Yaman Cüneyt ve Feride üçgenince işler yine oldukça karışık. Yeni haftanın ilk gününde  yaşanacakları Beni Affet 1303. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

feride

Beni Affet 1303. Bölüm Tüyoları 22 Ocak Pazartesi Günü Neler Olacak ?

Cansu’nun hamile olduğunu öğrenen feride şaşkına dönmüştür. Yaman’ın tüm çabalarına rağmen ona inanmayan Feride Yaman’ı tamamen hayatından def etmeye karar verir. Bu sırada fırsatı değerlendirme çabasındaki Cüneyt’e de oldukça ters davranacaktır. Feride’yi kazanmak için Yaman Cansu ile ilgili yeni bir plan hazırlar. Asiye ve Cansu ile konuşan Yaman onları çok mutlu edecek bir haber verir. Murat Güzel ve Asiye’nin konuştuğunu öğrenince Asiye’nin yanına koşar.

beni affet cüneyt

Toprak ve Pınar’ın evlilik kararı Ateş Zeynep ikilisini şok eder. Evliliğe onay verir gibi görünen Ateş yaptığı planla Toprağı ters köşeye yatırır. Butikten ayrılma isteğinde ısrarlı olan Kader yeni iş aramaktadır. Mahir ise Kader’in ayrılmaması için onu çok şaşırtacak bir hamle yapacaktır. Geçmişte Pınar ve Ateş arasında birşeyler yaşandığına inanan Toprak yeni bir plan yapacaktır.

Beni Affet 1303. Bölüm Resmi Özeti’ni sizlerle paylaştık. Sizler’de tahmin ve düşüncelerinizi yorum kısmında belirtmeyi lütfen unutmayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 1195. Bölüm Özeti 31 Mayıs

Beni Affet 1303. Bölüm Özeti 22 Ocak Pazartesi 2018 Neler Olacak ? (11 Yorum)

  1. tabide feride ilkay gibi olamaz ilkay çok güzel rol yapıyordu umarız yenıden ekranlarda görürüz didem aygünü

  2. feride artık ucuz bir kadın başrol dedigin didem aygün gibi olmalı yani unutma beni ilkay gibi kadın tam sekiz sezon çevir aliden baskasıyla olmadı çok masumdu dizide

  3. Feride çook orasbı yamanı 3 üncü kez affetti9Bir hadis-i şerifte, (Sabah akşam, [Besmele ile] 3 defa ‘Bismillâhillezii lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil Erdı ve lâ fissemâi ve hüvessemi’ul alim’ okuyan, büyü ve nazardan korunur) buyuruldu. (İbni Mace)

  4. yaman ilac icti cansuyla oldu diyorsunuzda yaman gayet ayik ferideyi haketseydi dogruluktan sasmazdi

  5. KİM NE DERSE DESİN BEN FERİDE YAMAN DİYORUM ÇÜNKÜ YAMANI TUZAĞA DÜŞÜREN CÜNEYT FERİDE VE YAMANI AYIRMAK İÇİN YAPTI HER ŞEYİ İNŞALLAH BARIŞIRLARDA BİR DAHA KİMSE Yaman feride aşkını ayıramazlar

  6. cüneyti kötü yamanı melek yaptınız yaman yoken cüneyt vardı dizide ne cabuk yamancı olundu

  7. aynen anomin yamana uyuz oluyorum o salak bakışları insanları çıldırtır

  8. feride cuneyte kotu davranmak yerine iyi davranibilirsin yaman sana durust olmadi cuneyt durust oldu

  9. cüneyt ferideyle birlikte olmak için fırsat kolluyor yeni plan yapıyor bu adamda namus ahlak yok senarisler cüneyt e bir ders verin kazamı yapar bir yerden mi düşer bilmem büyük bir kaza yapsın yada artık öldürün fazla uzadı DON LASTİGİ GİBİ