Beni Affet 1302. Bölüm Özeti 19 Ocak Cuma 2018 Neler Olacak ?

302. BÖLÜM ÖZETİ
Feride, tüm olaylara rağmen, dağ evinde Yaman’la yaşadıklarından dolayı çok mutludur. Ancak bu mutluluğu öğreneceği acı bir gerçekle yarım kalır. Yaman, dağ evinin önünde gördüğü beklenmedik araba yüzünden zor anlar yaşar. Yaman’ın oyununa gelip Feride’ye ulaşamayan Cüneyt, yeni bir hamle yapar. Murat ve Güzel evlilik hazırlıklarına başlar. Ama Asiye’nin Güzel için başka planları vardır.

Şahin, Toprak’ın yapacaklarından endişe duyduğu için Ateş’e bir an önce Zeynep’le evlenmesi gerektiğini söyler. Şahin’in hapiste olmasından dolayı kahrolan Sevgi, şok edici bir haber alır. Pınar, Toprak’ın evlenme teklifini üzerine, Lerzan’la gerilmelerine sebep olacak birtakım planlar yapar. Yaşananlardan dolayı kendisini suçlayan Kader, butiği Mahir’e bırakıp ayrılmaya karar verir. Mahir’in tavrı ise merak konusudur.

Beni Affet 1302. Bölüm Özeti 19 Ocak Cuma 2018 Neler Olacak ? (3 Yorum)

  1. Yaman Ferideye herşeyi baştan soylemeliydi..evet doğru .yaşanan öyle bir geceden sonra cuneytin sabahına gelip böyle salması olacak şey değil. Türkiye de hangi erkek eski karısının yeni kocasıyla yatmasını sineğe çekip hep peşinden gider.ben farkında değilim herhalde burası bir Avrupa ülkesi.senaryoyu yazan ekip biz Türkiye de yaşıyoruz.dizi bile olsa biraz dikkat ve gerçekçilik.