Beni Affet 13 Şubat Özeti 1118. Bölüm de neler olacak

Beni Affet 13 Şubat Özeti

Ailesinin iyiliğini düşünerek yaptığı hata Şahin’in ayaklarına dolanmaya başlar. Şahin’in Ajda’yla olan birlikteliğini öğrenen Onur, bunu Sevgi’ye söylemek ister. Bu işi bitirmekte kararlı olan Şahin, Onur’u engelleyebilecek midir? Firdevs ise ortalığın karışacağı anı sabırsızlıkla bekler. Ceylan, sözde mutluluğunu Kader’in gözüne sokmaya çalışır.

Kızının bir gün de olsa yanında kalmasına çok sevinen Feride, karşısında yine Cüneyt’i bulur. Güneş’i almaya gelen Cüneyt, Feride’yle tartışırken, Yaman ikiliyi birlikte görerek öfkelenir. Öte yandan Yaman’ın kız kardeşi Melis’in, kahramanı Cüneyt’e olan hisleri gün geçtikçe artar. Murat’ın Sıla’yla yakınlaşmasını isteyen Osman ve Zühre, kendilerince bir oyun oynarlar.

Beni Affet dizisi 13 şubat pazartesi günü 1118. bölümü ile Star Tv ekranlarında olacak. Beni Affet’in 1118. Bölüm ve 119. bölüm özetini telif hakları gereği 10 şubat cuma günü sayfamızda olacak ancak biz sizlere Beni Affet’te gelecek hafta neler yaşanacak biraz ondan bahsedelim.

Beni Affet dizisinde bu hafta Cüneyt mecburen babasının yaptığı hata nedeniyle kızını hafta da bir gün bile olsa Feride’ye bırakmak zorunda kalacak. Babasının hangi mantıkla Feride’yi hırsızlıkla suçlamasına bir türlü anlam veremeyen Cüneyt babası Osman Kozan’un hapse girmemesi için Yaman’a boyun eğecek ancak bu olayın peşini bırakmayacak ve şantajın bedelini hem Feride’ye hemden Yaman’a ödetecektir.

Feride ise hayatının en mutlu günlerine geçirmektedir. Bir anda yeniden hapse girme ve kızını görememe korkusu ile dünyası yıkılan Feride Yaman’ın desteği ile hem hapis cezasından kurtulmuş hemde Cüneyt zorbasına gününe gösterek bir günde kızını görme hakkı elde etmiştir. Feride Yaman’a çok borçlanmıştır.

Beni Affet 13 Şubat Özeti 1118. Bölüm de neler olacak (3 Yorum)

  1. Nero da artık, yaptıklarının cezasını çeksin, ve pişman olsun evladının mutlulugla bozan pis kadın, nalet