Beni Affet 13 Haziranda neler olacak 998. Bölüm Kemal’in Başı Dertte

Beni Affet’te 13 Haziran akşamı neler olacak?  Beni Affet 998. Bölüm olayları. Beni Affet’de bu hafta Kemal’in başı dertte. İşte detaylar

beni affet 999. bölümStar Tv ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Affet’te bir yeni hafta daha başlıyor. Focus Film’in başarılı dizisi Beni Affet’de bu hafta izleyici hayırlı haberler beklerken hem Demir hem Sedat cephesinde büyük hayal kırıklığına uğrayacaklar.

Beni Affet 13 Haziranda neler olacak? İşte Beni Affet 998. Bölüm Özeti

Solmaz ve Hasret için ise hatalar üst üste gelmektedir.  Solmaz ve Hasret nereye saldıracaklarını bilemez halde Ahmet’in yakalandığını ve hastaneye kaldırıldığını duyarlar. Ahmet’in, kardeşinin ve Cüneyt’in baskısıyla her şeyi ortaya dökeceğini düşünen Solmaz ve Hasret, Ahmet’ti öldürüp ondan kurtulmaya, onu zehirlemeye çalışırlar.

Kemal ise baygın haldedir ve gözlerini açtığında yanında ölmüş olan Faruk’u görür. Kemal Faruk’u o durumda görünce üzerine planlanan büyük oyunu fark eder. Demir’in amacı Kemal’i hapse attırmak ve Bahar’ı tehdit etmektedir. Demir ise Kemal’i Faruk’u öldürmekle suçlayacak ve bu olayı Bahar’ı tehdit etmek için kullancaktır; ama o iş o kadar kolay değildir. Kemal zekası ve ailesinin desteği ile bu işin içinden çıkacaktır.

Osman Kozan ise başı dertte olan Kemal’in yanındadır. Kemal ve Bahar bu sefer bu işten kolay kurtulacaktır ve sıcak bir yakınlaşma yaşar iki aşık.  Demir ise bu işi kolay kolay bırakmacaktır. Kemal’i hapse attırmak için elinden geleni yapan Demir de sonunda öğrenecektir Kemal ve  Bahar’ın aşklarının ne kadar güçlü olduğunu.

Sedat sonunda hapisten çıkmıştır ve kendisini kimin ihbar ettiğini bulmak için kendisini Kozanların yanında bulur. Sedat’ın tek bir amacı vardır oda Cüneyt’i yok etmek. Sedat bir teravi namazına gider ve Kozanların yanında saf tutar. Kozanlar  Sedat’ı karşılarında gördüğünde sinirlerine zorlukla hakim olurlar. Sedat sonunda o soruyu Cüneyt’e sorar.

Feride Sedat’a hayatta sadece Cüneyt’i sevdim, ondan başkasını sevmeyeceğim der. Sedat ise bu işin peşini bırakmayacaktır. Feride’ye Sedat öyle bir şey söyler ki her şey bir anda allak bullak olur. Cüneyt’i de öldürürüm. Feride’de Sedat’tan kurtulmak için fırsat aramaya başlayacak derken duydukları onu yıkar, Feride Sedat’ın tehditlerine baş kaldırmak ister; ancak Sedat çok tehlikelidir. Feride yalnız değildir onun yanında Cüneyt vardır.

Demir’in hain planından sonra bir de Sedat’ın hapisten çıkması ve Cüneyt’in başına bela olmasıyla Beni Affet’te olaylar tamamen kontrolden çıkmıştır. Sedat gizli tanığın kim olduğunu öğrenmek için tüm bağlantılarını devreye sokmuş ve bu gizli tanıkla arasında ki düşmanlığı kişiselleştirmiştir. Sedat kendisini ihbar eden ve hatta tanıklık yapacağını da söyleyen kişinin düşmanı Cüneyt olduğundan emindir bu nedenle de her boşlukta gizli tanığı da öldüreceğini söyleyerek Feride’ye korku salmaktadır.beni affet 1001. bölüm

Demir’in ise asıl amacı Kemal’i hapise attırmak değildir. Barut testinde Kemal’in suçsuz çıkacağından emin olan Demir’in asıl amacı ise Bahar’ı Kemal’i hapse attırmak ile tehdit etmektir; ancak Kemal’in Demir’e kolay teslim olacak bir kişiliği yoktur. Kemal’i zor günler bekliyormuş gibi görünse de bu işten kolay sıyrılacaktır.

Mahir ise annesinin o hain ve plancı yüzüne bir kere daha şaiht olmuştur. Beni Affet 13 haziran fotoğraflaur

Beni Affet 13 Haziranda neler olacak 998. Bölüm Kemal’in Başı Dertte (10 Yorum)