Beni Affet 13 Haziran 17 Haziran Özeti 998. bölüm 1002. Bölüm Haftanın Tüyoları

Beni Affet 13 Haziran 14 Haziran 15 Haziran 16 Haziran 17 Haziran Özeti. Beni Affet gelecek haftanın tüyoları

beni affet 998. bölümBeni Affet’de sezon finaline adım adım yaklaşırken zekası ile herkesi şaşırtan Doktor Demir son hamlesi ile yine izleyiciyi ters köşeye yatırmayı başaracak. Faruk’u öldüren Demir suçu öyle birine atacak ki Bahar ve Kemal fanları Beni Affet senaristlerine çok kızacak. İşte Beni Affet 998. bölüm 999. bölüm 1000. bölüm, 1001. bölüm 1002. Bölüm Haftanın Tüyoları

Beni Affet 13 Haziran 17 Haziran Haftanın Tüyoları

Sedat sonunda hapisten çıkmıştır ve kendisini kimin ihbar ettiğini bulmak için kendisini Kozanların yanında bulur. Sedat’ın tek bir amacı vardır oda Cüneyt’i yok etmek. Sedat bir teravi namazına gider ve Kozanların yanında saf tutar. Kozanlar  Sedat’ı karşılarında gördüğünde sinirlerine zorlukla hakim olurlar. Sedat sonunda o soruyu Cüneyt’e sorar.

Feride Sedat’a hayatta sadece Cüneyt’i sevdim, ondan başkasını sevmeyeceğim der. Sedat ise bu işin peşini bırakmayacaktır. Feride’ye Sedat öyle bir şey söyler ki her şey bir anda allak bullak olur. Cüneyt’i de öldürürüm. Feride’de Sedat’tan kurtulmak için fırsat aramaya başlayacak derken duydukları onu yıkar, Feride Sedat’ın tehditlerine baş kaldırmak ister; ancak Sedat çok tehlikelidir. Feride yalnız değildir onun yanında Cüneyt vardır.

Öte yandan Solmaz ve Hasret için ise hatalar üst üste gelmektedir.  Solmaz ve Hasret nereye saldıracaklarını bilemez halde Ahmet’in yakalandığını ve hastaneye kaldırıldığını duyarlar. Ahmet’in, kardeşinin ve Cüneyt’in baskısıyla her şeyi ortaya dökeceğini düşünen Solmaz ve Hasret, Ahmet’ti öldürüp ondan kurtulmaya, onu zehirlemeye çalışırlar.

Kemal ise baygın haldedir ve gözlerini açtığında yanında ölmüş olan Faruk’u görür. Kemal Faruk’u o durumda görünce üzerine planlanan büyük oyunu fark eder. Demir’in amacı Kemal’i hapse attırmak ve Bahar’ı tehdit etmektedir. Demir ise Kemal’i Faruk’u öldürmekle suçlayacak ve bu olayı Bahar’ı tehdit etmek için kullancaktır; ama o iş o kadar kolay değildir. Kemal zekası ve ailesinin desteği ile bu işin içinden çıkacaktır.

Osman Kozan ise başı dertte olan Kemal’in yanındadır. Kemal ve Bahar bu sefer bu işten kolay kurtulacaktır ve sıcak bir yakınlaşma yaşar iki aşık.  Demir ise bu işi kolay kolay bırakmacaktır. Kemal’i hapse attırmak için elinden geleni yapan Demir de sonunda öğrenecektir Kemal ve  Bahar’ın aşklarının ne kadar güçlü olduğunu.
Kader’in ise tek amacı vardır o da çocuğu doğmadan  kaynanası Neriman’dan kurtulmaktır. Kader Neriman’dan kurtulmak için plan yaparr ama Neriman’ın da boş durmaya hiç niyeti yoktur. Bakalım bu savaşı kim kazanacaktır?  Neriman oğlu Mahir’in  gelinin kontrolüne bırakmaya niyeti yoktur, artık iş çığrından çıkmıştır.
Reyhan’ın ölmesi, herkesi perişan etmiştir. Özellikle Murat paramparça olmuştur. Osman ne kadar yanında dursa da, canı yanmaktadır Murat’ın ve intikam peşine düşer, Ünal’ı ortadan kaldırmaya çalışır..

 Beni Affet’te Gelecek Hafta neler yaşanacak

Star Tv ekranlarının en çok izlenen gündüz kuşağı yapımı olan Beni Affet üç haneli bölümlerden artık dört haneli bölümlere çıkacak ve ilk defa binli bölümler ile bu hafta ekranlara gelecekbeni affet 13 haziran

Beni Affet dizisinin yeni haftası çok olaylara gebe olacak. Cüneyt ve Feride Ahmet belasından Eylül’ son anda kurtarmıştır; ancak Ahmet’ten istediği bilgileri alamamıştır. Tam Ahmet’in eline düştüğünü düşünen Cüneyt Ahmet’i kaçırması ile Hasret ve Solmaz’a ulaşması biraz daha gecikir. Eylül’ün kurtulması ve Ahmet’in kendini öldürmeye çalışması ile yaşadığı şok onun biraz daha geçmişi hatırlamasına yardım eder. Eylül sonunda kafasında ki anlam vermediği parçaları birleştirmeye başlamıştır.

Demir Faruk’u öldürmüş; ancak katil olma işini başkasına bırakmıştır. Bilindiği üzere daha önce de İnci’yi öldüren; ancak suçu para ile Faruk’a üstlendiren Demir şimdide bir taş ile iki kuş vurmayı düşünmektedir. Faruk’u Demir öyle bir şeyle öldürecektir ki polisler suç aletini bulduklarına suçlunun Kemal olduğuna inansınlar. Peki Demir’in bir taşla iki kuş vurma planı işleyecek mi? Daha fazla detay için sayfalarımızı ve hafta içi özetlerimizi kaçırmayınbeni affet 1000. bölüm

 

Beni Affet 13 Haziran 17 Haziran Özeti 998. bölüm 1002. Bölüm Haftanın Tüyoları (4 Yorum)