Beni Affet 13 Aralık Salı 1074.Bölüm Özeti

Beni Affet 13 Aralık Salı günü 1074.Bölümü ile sizlerle olacak. Star Tv’nin sevilen dizisi Beni Affet 13 Aralık Salı 1074.Bölümünde Feride tek çare olarak her şeyi bilen Hasret’e gidişini izleyeceğiz.

Beni Affet 13 Aralık Salı 1074.Bölüm Özeti

beni-affet-1-aralik-resmi

Feride eşini kurtarmak için elinden geleni yapar. Karakolda Sedat’ı gören Kozan ailesi çılgına döner ve her şeyin onun başının altından çıktığını bildikleri için öldürmek istercesine bakarlar. Murat Sedat’ın evinde silahı görmüştür ama Sedat silahtan kurtulmuştur. Tek kanıt Fırat’ın bilekliği ve olayı gören tanıktır.

beni-affet-1-aralik-resmi2

Hasret yaralıdır ve Feride tek çare deyip yanına gider ancak duydukları karşısında ne diyeceğini bilemez, şaşkındır. Cüneyt ise Sedat’ın pis oyunlarının mağdurudur. Ceza evinde de sıkıntılı günler onu beklemektedir. Fırat Hasret’in sözleriyle her şeyin ortaya çıkacağını bilmektedir. Sedat Fırat’a onu öldürmesini ve yarım kalan işi bitirmesini isteyince soluğu Hasret’in yanında alır. Bakalım Hasret’i öldürecek mi? Sizce Hasret ölecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Hain planların içinde olan Neriman bakalım Elif’i tuzağına düşürmeyi başaracak mı? Herkese haklılığını anlatmaya çalışan Elif’i zor günler beklemektedir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Umut Beni Affet'ten Neden Ayrıldı? Beni Affet Umut Ölecek mi?