Beni Affet 1299. Bölüm Özeti 16 Ocak Salı 2018 Neler Olacak ?

Beni Affet 1299. Bölüm Tüyoları ve 16 Ocak Salı Yaşanacaklar Özeti

Beni Affet dizisinde her zamanki gibi heyecanlı anlar yaşanmaya devam ediyor. Son olarak Bebeğinin kalp atışlarını duyan Yaman derinden sarsılmıştı. Cansu ise Yaman’ı Feride’den vazgeçirip eve döndürmek için tüm kozlarını oynamıştı. Bakalım haftanın ilk bölümünde iyice karışan olaylar Salı günü yayınlanacak 2. bölümde nasıl gelişecek. Beni Afet 1299. Bölüm’e dair yaşanacakları sizler için hazırladık. 

Beni Affet 1299. Bölüm Tüyoları 16 Ocak Salı Günü Neler Olacak ?

Cansu hamilelik kozunu iyiden iyiye kullanmaya başlar. Yaman’ın Feride’yi hapisten kurtarmak pahasına ondan ayrılma kararı verip vermeyeceği merak konusudur. Bu sırada Feri ise Yaman ve Cüneyt’in ikisinde de gelecek yardımları reddeder.

Bu sırada Zeynep Yiğit tarafından bir depoda zorla tutulmaktadır.  Zeynep’in tutulduğu yeri bulmak isteyen Ateş Yiğit’in beklemediği bir yere gider. Yiğit’in Toprak’a söyledikleri onu çok zor bir durumda bırakacaktır. Yiğit Tek ve Toprak üçlüsünün bir arada olduğu bir anda silahlar patlayacaktır. Kurşunların hedefinde kim vardır ?

Beni Affet 1299. Bölüm Özeti Henüz Yayınlanmadı. Yayınlandığında sizlerle paylaşacağız. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi Seyirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 25 nisan Özeti Beni Affet 1169. Bölümde Neler Olacak?

Beni Affet 1299. Bölüm Özeti 16 Ocak Salı 2018 Neler Olacak ? (1 Yorum)