Beni Affet 1298. – 1302. Bölüm Özeti (15 – 18 Ocak Tüyoları Fragmanı )

Beni Affet 1298. 1299. 1300. 1301. 1302. Bölüm Özetleri ve Haftalık Tüyoları

Bebeğinin kalp atışlarını duyan Yaman derinden sarsılırken Feri’de karakolun nezaretindedir. Gecey orada geçiren Feride’nin yardımına Yaman koşmuş olsada Cüneyt’de boş durmayacaktır. Çocucuğunun annesine bu zor durumda elinde gelen yardımı yapmak isteyen Cüneyt’in bu hamlesini Feride reddeder. Yaman’ın Cansu’ya şikayetini geri çekmesini söylemesinin ardından alcağı yanıt ise şok etkisi yaratacaktır.

cansu ve yaman hastanede

Cansu , Yaman’a “ancak benim yanıma eve dönersen Feride’i affederim” demesi Yaman’ı adeta şok eder. Feride’nin düştüğü durum ve Cansu’nun isteği ve Cüneyt’in sıkıştırmaları Yaman’ı oldukça zor bir duruma sokacaktır. Feride için herşeyi yapmaya hazır olan Yaman’ın vereceği karar herkesi şaşkına çevirecektir. Cansu’ya eve dönmeyi kabul ettiğini söylesede kafasında başka planları vardır.

beni affet ateş

Bu sırada Asiye’nin kızı olduğu ortaya çıkan Güzel’in Mükellef ve Murat  yanındadır. Onu korumak için yemin eden Murat’ın farkıda olmadığı yeni bir düşmanı vardır , Asiye… Mükellef’i iyice sıkıştıran Asiye Murat ve Güzel’i ayırmasını ister. Zor durumda kalan Mükellef , Güzel ya da geçmişi arasında bir karar vermesi gerekmektedir.

yaman feride hastane kapısı

Zeynep’in kaçırılması Karacanlar’ı alt üst etmiştir. Henüz Yiğit’in gerçek yüzü ortaya çıkmışken Zeynep’i kurtarmak için herşeyi yapmaya çalışan Ateş zor bir kararın eşiğine gelir. Ateş Kız kardeşini bu işe karıştırmadan Zeynep’i kurtarmak ister. Fakat bu sırada aileyi derinden sarsacak bir olay yaşanacaktır. Patlayan bir silah ve Yiğit’e sağlanan bir kurşun karanlık günlerin habercisidir. Peki kim ateş etmiştir ?

Beni Affet’de haftanın özeti bu şekilde. Sizlerde tahminlerinizi yorumlarda belirtmeyi lütfen unutmayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 2 Ocak Özeti 1088. Bölümde neler olacak Harika Gerçekleri Açıklar

Beni Affet 1298. – 1302. Bölüm Özeti (15 – 18 Ocak Tüyoları Fragmanı ) (9 Yorum)

 1. Ya ferideyle yaman gerçekten aşıklar ya onların mutluluğuna mani olmayin ya şu cunytin yaptiklari ne oluyo ya adam alzamir hln akillnmiyo ya biraksana abi ferde yamana aşık ama sana inat inanıyorum ki aşkları dahada kuvvtlnicek bu aşk bnce okadar basit bir şeyler yüzünden yarım kalamaz hele Cansu cunyt ve Asiye nin yüzünden hiç yarım kalmaz çünkü bu dgru değil ikili bu basit insanlar için çok ayrı biraktiniz artık cunytinde cansunun da asiyeninde yaptiklari bu plnlar son bulsun yamanin ferideye kullndigi klime çok doğru bir kymk yüzünden bütün hayatindan vazmi gecicen sözü feridenin yerinde olsam böyle bir güzel eşe sahip olduğum için ne eşimden nede hayatimdan vazgeçerm bunu yapmam ama bütün oyunlar cikicak tek tek çünkü kötüler kazanmaz doğru duranlar her daim galip gelirler yaman ve ferde dahada guclnsinler asklariyla ve dusmedik lerini o basitlere gostersinler

 2. Bence de artık defolup gitmeliler ikisi de Yaman annesinin gerçek yüzünü görüp evden göndermeli cansunun çocuğunun babası ortaya çıkmalı Cansuyu bebeğiyle alıp götürsün.Cüneyt de artık rahat bıraksın Feride’yi geçen sezon karda kışta kapıya koyduğu kadını anca başkasına kaptırdığında geri istiyor bak sen şuna

 3. Artık güzel şeyler olmalı.asiye tahlil.kagitllarini yırtıp atmıştı. O neden açığa çıkmıyor.cansu ve Asiye artık defolup gitsin.

 4. Yaman Turan artık eski Yaman Turan olmalı
  Ya da Aşkın Bedeli dizisindeki karakteri Emir Oğuzer gibi olmalı.O dizide düşmanı Yaman’ı öldürmeye çalışıyordu.
  Burda da Cüneyt’i haklamaya çalışsın öldürmesin ama Cüneyt’e karşı Yıldız’ın görüntülerini kullansın
  (Cüneyt’in ablası Yıldız)
  Bu sayede hem Güneş’i alır hem de Cüneyt’i Feride’den uzaklaştırır.Daha doğrusu Cüneyt ablası Yıldız konusunda
  Yaman’ın ne kadar ciddi olduğunu anlayınca kendisi Feride’den uzaklaşır zaten hep Yaman mı köşeye sıkışacak biraz da Cüneyt sıkışsın