Beni Affet 1291. Bölüm Özeti 4 Ocak Perşembe Tüyoları Fragmanı

Beni Affet 1291. Bölüm Özeti ve Tüyoları :

Nazire ile konuşmasının ardından eve uğramak durumunda kalan Feride’nin gelmesi Yaman’ı çok sevindirir. Fakat Yaman’ın farkında olmadığı bir gerçek herşeyin alt üst olmasına sebep olacaktır. Herkes Cüneyt’in bulma derdindeyken Murat’ın ulaşacağı bir şey herkesi büyük paniğe sevk edecektir. Kozanlar hiç olmadığı kadar büyük bir sınavla yüzleşecektir.

Toprak’a olan borcunu ödeme derdindeki Zeynep Ateş’in araya binerken onu görmesi ge gerçekleri sakladığının ortaya çıkmasıyla zor anlar yaşayacaktır. Yiğit Ateş’e onu çok kızdıracak sözler söyler ve ondan bir talepte bulunur. Yiğit’ten duyduklarından sonra Ateş gerçekleri öğrenmek üzere harekete geçecektir. Toprak sürpriz bir isimle masaya oturur. Ateş’in elindeki bir görüntü ise Zeynep ve Ateş arasında büyük krize neden olacaktır.

Beni Affet 1291. Bölüm Özeti 4 Ocak Perşembe Tüyoları Fragmanı (6 Yorum)

  1. Kemal yaşasa ne olur yaşamadan ne olur. Bu saatten sonra finale az kalmışken .zaten okadar çok karakter var ki onlar yetiyor.

  2. Asiye cansu hemen çıkmali.feride gözlerini hemen açmalı uyanık olmalı. Neden başrol oynayan birini aptal hiçbir şeyin farkında olmayan biri yapıyorsunuz.birakin olaylari çözen kişi başrol oynayan Feride olsun .cansu okadar gıcık ve iğrenç biri.feride sana evini açtı onun yaptığına bak.hemen geldiği cehenneme geri dönmeli.

  3. Vay arkadaş niye yani Feride ölüyor onun yerine asiye ölsün kaza geçirip,Feride❤ Yaman tekrar birlikte olsun.Cüneyt’in karşısına biri çıksın o da onunla evlensin Cansu da geldiği yere defolup gitsin.Cansu’nun suçu yok diyorsunuz ama öncesinde istediği parayken şimdi yuva yıkmaya çalışıyor onu ne yapacaz.Yaman annesinin gerçek yüzünü görsün artık ya onun da suyu ısındı

  4. umarım cüneyit hak ettini en kısa zamanda öder ferideye sahip olabilmek için yamanın koynuna birini soktu herkez hastalıgının arkasına sıgınsaydı artık herkez bir bedel ödemeli zeynep ateş ayrılmalı onlar kemal bahar deyil olamazlar herkez orda dursun cansunun suçu yok kızın üstüne gidilmesin haziranda feride ölsün kalbindeki kurşun yüzünden yigit niye başrol gökhan ntemmuz bey dizide 5 bölüm yok 2 bölüm gözük