Menü Aç/Kapat
Beni Affet 1289. Bölüm Özeti 2 Ocak Salı Tüyoları Fragmanı Beni Affet 31.12.2017
Beni Affet 1289. Bölüm Özeti 2 Ocak Salı Tüyoları Fragmanı

Beni Affet 1289. Bölüm Özeti :

Star Tv nin sevilen günlük dizisi Beni Affet de heyecan devam ediyor. Suçsuzluğunu ispat etmeye çalışan Yaman bunu başarabilecek midir ? Osman ve Zühre’nin yaptığı planın sonuçları ne olacak . Beni Affet 1289. Bölüm Özeti ile dizide yaşanacakları sizler için hazırladık.

Beni Affet 1289. Bölüm’de yaşanacaklar ve bölüm özeti :

Cansu ve Cüneyt’in işbirliği ile uzağa düştüğünü kanıtlama derdindeki Yaman beklemediği bir gelişme ile zor durumda kalacaktır. Asiye’den Cansu’ya tüm dengeleri değiştirecek bir haber gelecektir. Cüneyt gerçeğini öğrenmek isteyen Osman ve Zühre bir plan yaparlar.

Hastalığı kendini iyice göstermeye başlayan Cüneyt istemeden kendini bir sıkıntıya sürükler.  Zeynep Miras konusundaki gerçeği anlar ve Ateş’in öğrenmesine mani olmak adına Toprak ile konuşmaya gider ve kendisini kandıran Pınar ile de yüz yüze  gelmeye karar verir. Şahin hastalığı yüzünden perişan olan Sevgi’nin bir problemi olduğunu fark eden Ateş şüphelenmeye başlar. Ateş’in vereceği karar ise Zeynep’i doğrudan etkileyecektir.

 
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Gülnara Oğuzer

Bence de Anonim haklısınız bu Cüneyt’te mide namına hiçbir şey yok.Geçen sezon aldattı diye karda kışta kapıya koyan adam şimdi Feride’yi geri istiyor hahaha Üstelik Feride bu işin altından Cüneyt’in çıkmasını istediği hâlde

Cevapla

Anonim

cüneyit ferideyi boşayıp ona aşkını ilan edecek tekrar bana dön sana aşıgım ferideye kavuşmak için herşeyi deniyor feride hani tabiri vardır 1 gecelik kadınlar varya ya seni istiyorum hayır istemiyorum 6 sezondan bu yana böyle oldu siz bu cüneyitten neden vaz geçemiyorsunuz zaten oyuncu boşa rolünü uzatıyorsunuz bu arada kadınları ne gözüyle gördügünüzü anladık tekrar tekrar kullan at

Cevapla

Gülnara Oğuzer

Cüneyt Feride’yi kendine oyuncak sandı herhalde istediği zaman al istemediğin zaman geri at olacak şey mi bu istediği zaman gel Feride istemediği zaman git Feride öyle bir dünya yok canım bence senaristler Yaman’a yaptırtmadığı araştırmayı Feride’ye yaptıracaklar sanırsam ve evet Feride tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kalsın ve tam da mahkemeye gideceği zaman öğrensin mahkeme de boşanmaktan vazgeçtiğini söylesin.Yaman la birlik olsun ve ortaya çıkarsınlar.Asiye,Cansu ve Cüneyt ortada dımdızlak kalsınlar.

Cevapla

Anonim

temtation of an angel güney kore dizisi sizde beni affet oluyor

Cevapla

Gülnara Oğuzer

Ben inanıyorum Sude MUTLU SON olacak

Cevapla

Sude karasu

Bugünkü özetini okuduğumda yine bir aksilik çıkacağı yazıyordu.yeter artık mutlu son istiyoruz.

Cevapla

Sude karasu

Yanan ve Feride tekrar bir araya gelecek..

Cevapla

Gülnara Oğuzer

Hâlâ fercün isteyenleri anlamış değilim.Bunca olaydan sonra Cüneyt’in hâlâ Feride’yi istiyor olması çok saçma değil mi aldattı diye karda kışta kapıya koyan adam şimdi Feride’yi nasıl hâlâ geri isteyebiliyor.Feride Yaman la evlendi doğal olarak onunla birlikte oldu iki kez hamile kaldı (her ne kadar iki bebeğini de dünyaya getiremese de) üstelik her gece Yaman’la yattı her sabah Yaman’la kalktı.Geçen sezon hiçbir erkek kaldıramaz diyip Cüneyt’i tutanlar şimdi nasıl hâlâ fercün isteyebilir nasıl mideleri alıyor anlamıyorum.
Üstelik Cansuyu ayarlayıp Yaman’ın koynuna sokmakla kalmayıp adamın başına bela eden kişi Cüneyt niye sırf evli barklı kadını tekrar elde etmek.Yine kapıya koymak için mi geri istiyor acaba
Yaman Turan bu dizide en masum insan bu beladan da kurtulacak İnşaallah
Eninde sonunda Feride❤Yaman birlikte olacak.

Cevapla

Elnaz

farida cuneyt birlikte olsun….lutfan final yapyin

Cevapla

Elnaz

lutfan dizi bitirmin farida cuneyt birlikte olsun….lutfan final yapyin

Cevapla

Sude karasu

Artık finale doğru olaylar netlesmeye başladı
Bence Feride birkaç bölüm sonra tüp bebeğe gerek kalmadan hamile olduğunu anlayacak.yaman asiyenin kapının önüne koyacak az kaldı.cok az

Cevapla

Anonim

bu oyunda cansunun suçu yok bu acımasızlık olur ama yaman cansunun hamile oldugunu ögrenmeli yaman annesini göndermeli yine yigit ortalarda yok bu nasıl oyuncu nasıl senarisler kader mahirden hamile kalmalı feridede hamile kalmalı cüneyit in hastalıgı dikkat çekmeye başladı güzel daha sert olmalı kendini kaybetmeli en önemlisi kendinede zarar vermeli feride hazirangibi ölmeli kalbindeki kurşun yüzüden hiç bir ilişki mutlu bitmez BU ARADA MUTLU YILLAR BENİ AFFET

Cevapla

perihan

didem aygünden güzel bir röportaş 8 ocakta dizibilgi tiviye gelıyor yani unutma beni ilkay karekteri

Cevapla

Gülnara Oğuzer

Bari MUTLU SON olsun asiye, cansu ve cüneyt yaptıklarının bedelini ağır ödemeli özellikle de cüneyt kızını kaybetmeli Yaman Feride’yi nasıl aldıysa onun elinden Güneş’i de almalı.Asiye geldiği yere defolup gitmeli cansu layık olduğu sona doğru yuvarlanmalı.Feride Yaman’ı ve çocuklarıyla birlikte MUTLU olmalı.

Cevapla

Osmann

Dizinin final yapacağı haberini aldığımdan beri içim rahatşadı resmen bitti artık uzatmaları oynuyor.

Cevapla

Gülnara Oğuzer

Cüneyt’i dizi ilk başladığı günden beri sevemedim olmadı uğraştım denedim ama cık yapamadım.Aksine gıcık oldum hem Feride ile de amca çocukları gibi duruyorlardı alakaları yok birbirleriyle yakışmıyorlardı.

Popüler Haberler