Beni Affet 1288. Bölüm Özeti 1 Ocak Pazartesi Tüyoları Fragmanı

Beni Affet 1288. Bölüm Tüyoları :

Kendisini Feride’ye affettirmeye kararlı olan Yaman yaşananların önceden planlandığını Ferideye kanıtlamak için harekete geçer. Yaman ile konuşmak isteyen Cansu’yu Asiye evden kovmaya çalışır. Bu sırada eve gelen Yaman’ın ne tepki vereceği merak konusudur. Zühre Cüneyt’in hastalığında şüphelenir ve  Osman’la konuşur. Osman bunu açıklamaya kavuşturmak adına Zühre’ye ilginç bir  teklifte bulunur.

Evlerini kendisine kalan miras ile kurtaran Zeynep için Ateş bir sürpriz planlar. Zeynep ise Pınar’ı alarak başsağlığına amcasına gitmek ister. Pınar para ile ilgili gerçeği Zeynep’in öğrenmesi konusunda gerginlik yaşamaktadır. Plan yapmaktan bir türlü vazgeçmeyen Toprak  Zeynep ve Pınar’ın arasını açar.Bu sırada Şahin artan ağrıları nedeniyle gittiği doktordan kötü bir haber alacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Adını Sen Koy Dizisi Neden Yok ? Final mi Yapıyor!

Beni Affet 1288. Bölüm Özeti 1 Ocak Pazartesi Tüyoları Fragmanı (13 Yorum)

 1. Hayır değil Sude Feride’nin kardeşi Cansu annesinin yanında
  bu Cansu kardeşi değil

 2. Yaman’ın evinde kamera kamera kayıt sistemi varmış.böylece asiyenin lambayı kapattığı ve cansuyu gizlice içeri aldığı ortaya çıkıyormuş.yaman önceleri dalgınmış ama sonra kamera kayıtları.gerçeklere böylece ulaşmış Ferideye kayıtları göstermiş Feride böylece yamanı böylece af ediyormuş.

 3. Bir cf Instagram hesabında
  “İnsan sevdiğini dokunuşundan tanır hisseder” yazmış bir başka cf Instagram hesabında da
  “Feridenin boyu daha uzun elleri küçüktü boynu daha inceydi karısını anlatan Cüneyt” diye yazmış.
  Tabi tabi Cüneyt öyle bir tanıyor ki Feride’yi ahlaksızlığı yakıştırdı yapabileceğine inandı.
  Yaman daha Feride’yi tanımadığı halde Feride’ye inandı.O yüzden Yaman’ı Cüneytle kıyaslamasınlar.Cüneyt önüne gelenle yattı ama Yaman tuzağa düştü.Çünkü Yaman bu dizide en masum insan eninde sonunda Feride&Yaman tekrar birlikte olacak.Mutlu olacaklar.

 4. Oh çok sevindim Anonim ama MUTLU SON olsun asiye kendini kapının önünde bulsun,cansunun başından pislikler eksik olmasın layık olduğu yere düşsün cüneytin yüzüne kimse bakmasın cüneyt insan içine çıkamasın ailesi yüzünü yerden kaldıramasın(cüneytten dolayı)
  Güneş Feride’ye verilsin sonsuza kadar Feride’nin bir çocuğu daha olsun hatta iki Güneş le birlikte üç çocuğu
  cüneyt perişan olmalı

 5. Asiyenin ve cansunun oynadıkları iğrenç oyun ortaya çıksın. Yaman öyle bir plan yapsın ki gerçekleri öğrensin.