Beni Affet 1286. Bölüm Özeti 28 Aralık Perşembe Fragmanı Tüyoları

Beni Affet 1286. Bölüm Özeti :

Cansu’yla yaşadıklarından dolayı pişmanlık duyan Yaman, Feride’ye her şeyi anlatmaya karar verir. Yaman’ın bu kararını duyan Asiye, soluğu Cansu’nun yanında alır ve Feride’den kurtulmak için bir plan yaparlar. Feride ise her şeyden habersiz, tüp bebek sonucunu bekler. Kozan ailesinde yılbaşı hazırlıkları sürerken Murat, Cüneyt ile ilgili bir sırrı Güzel ile paylaşmanın eşiğine gelir.
Zeynep, Ateş’i nezarethanede ziyaret ettiğinde duygu dolu anlar yaşanır. Toprak, Ateş’e yardım etme bahanesiyle karakola gelir. Sevgi ona inanmaz ve büyük bir tepki gösterir. Bunun üzerine Toprak, Kader’in para aldığı tefeci Muhsin’i Kayacan Ailesi’nin evine gönderir. Muhsin’in tehditleri aileyi zor durumda bırakır. Toprak, yeni oyununda yine Pınar’ı kullanır.

Beni Affet 1286. Bölüm Tüyoları  :

Yaman Cansu’yu alelacele hastaneye kaldırmak durumunda kalmıştı. Hastanede karşılaştığı kişilere Cansu hastaneye neden gittiğini anlatacak mıdır ? Cansu ve Yaman hastaneye giderken beklenmedik bir kişi tarafında görülürler. Asiye ise Feride ile ilgili planlarına aralıksız devam etmektedir. Bu arada Asiye Cansu gerçeğinide öğrenmiştir.

Öte yandan Osman , Murat’a Güzel’i isteme konusunda Mükellef’i ikna çabalarına devam eder. Mükellef’in bu sefer ne yanıt vereceği merak konusudur. Mükellef yine karşı durmaya devam edecek yoksa pes mi edecektir ? Ateş ve Zeynep dükkanlarını talan eden hırsızların peşindedirler ve polise şikayet etmeye karar vermişlerdir.

Özet henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında sayfamızdan güncellenecektir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 1321. Bölüm Özeti 15 Şubat Perşembe 2018 Neler Olacak ?

Beni Affet 1286. Bölüm Özeti 28 Aralık Perşembe Fragmanı Tüyoları (8 Yorum)

  1. asiye hasta normal deyil asiye sakatmı kalıyo dizidenmi çıkıyor napıyorsanız yapın dizinin kalitesini yükseltin

  2. abo dizi dallası yalanrüzgarını geçti ne asiyeymiş feride tüp bebek sahibi olsun ama yanlışlıkla cüneyit bunu ögrensin cüneyit doktorla anlaşma yapıp feride oyuna gelsin cüneyit in çocuguna hamile kalsın sevginin ailesi saçmaladı ateş zeynep tutmadı feride üzerinde böyle oyun oynanasın cüneyit annesine babasına daha saldırmadı bu hastalık yakınlarına zarar verir birilerine zarar versin artık