Beni Affet 1285. Bölüm Özeti 27 Aralık Çarşamba Tüyoları Fragman

Beni Affet 1285. Bölüm Özeti

Bir türlü haber alamadığı  Cansu için başına kötü birşey geldiğini düşünen Feride yanılmamıştır. Yaman , Cansu’yu hastaneye kaldırır. Fakat hastane yolundu ikisini ummadıkları bir  kişi görecektir. Asiye ise Feride ile ilgili planlarına hız kesmeden devam etmektedir. Bu sırada Cansu hakkındaki gerçekleride öğrenecektir. Osman Güzel’i Murat için istemekte kararlıdır. Mükellef’in buna vereceği tepki ise merak konusudur.

Dükkanı dağıtanların peşindeki Ateş ve Zeynep polise gitmeye karar verirler. Zeynep konusunda gözü karartmış olan Toprak planlarını uygulamaya devem etmektedir. Tefeci Muhsin’in kanına girerek KAder’i zor duruma düşürmeye ikna eder. Kader Yiğit hakkında bildiği gerçekleri Zeynep ve Ateş’e anlatmak zorunda kalır.  Kader’den intikam alma peşindeki Yiğit Ateş ile karşı karşıya gelecektir. Bu durum Ateş için hiç beklemediği bir sorun çıkaracaktır.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 2017 Sezon Finalinde Hangi Oyuncular Ayrılacak

Beni Affet 1285. Bölüm Özeti 27 Aralık Çarşamba Tüyoları Fragman (1 Yorum)

  1. pes pes ne yigitmiş bu adamı diziden çıkarın nasıl çıkarırsanız çıkarın zaten 4 bölüm yok 1 bölüm gözüksün insanlar bukadar salak olunca senarisler saçmalar