Beni Affet 1281. Bölüm Özeti 21 Aralık Perşembe Fragmanı

Beni Affet 1281. Bölüm Resmi Özeti :

Sosyal hizmetler uzmanının sözleri Feride ve Yaman’ı hayatlarını etkileyecek bir kararın eşeğine getirecektir. Aldıkları karar ise Asiye’yi çılgına çevirecek. Güzel ve Murat’ın ayrıldığını öğrenen aile şaşkınlık içindedir.Güzel Murat’tan vazgeçtiğini söylemektedir. Mükellef Cihan’ın yaptıkları için özür dilemek gelir ancak Zühre’nin sert tepkisi ile karşılaşır.

Pınar’ın başına gelenlere Toprak’ın sebep olduğunu ispatlamak isteyen Ateş ve Zeynep son kozlarını oynamaktadır.Fakat Pınar’ın kafası Toprak’ın planı nedeniyle karışıktır ve beklemedikleri bir tepki alırlar.Kader Yiğitten kurtulmak için para bulmaya kararlıdır  ve bu iş için tehlikeli bir yola girecektir. Mahir ise gördüklerinden spora Yiğit ile yüzleşmeye karar vermiştir.

Beni Affet 1281. Bölüm Tüyoları :

Star Tv’nin en sevilen dizilerinden biri olan Beni Affet’de bu hafta olaylar iyice karışıyor. Herşeyi geride bırakıp sakin ve mutlu bir hayat arzulayan Feride için işler hiç olmadığı kadar karmaşık hale geldi.

Yaman’ın bulduğu bebeği eve getirmesi herşeyi değiştirdi. Çocuk sahibi olamayan Feride ve Yaman’ın bu konudaki yaraları adeta yeniden açıldı. Peki bundan sonra ne olacak ? Hayatlarına giren bebek ikiliyi nasıl etkileyecek ? Murat ve Güzel arasında yaşanacak sürpriz gelişmeler neler ?

1281. Bölüm Özeti Henüz Yayınlanmadı. Yayınlandığında sayfamız güncellenecektir.

1279. Bölüm Resmi Özeti Yayınlandı. Okumak İçin Tıklayınız :

http://dizibilgi.tv/beni-affet-1279-bolum-ozeti-19-aralik-sali-fragmani/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Tolga Sarıtaş Yeni Dizisi? Tolga Sarıtaş 2017'de Hangi Dizide Rol Alacak?

Beni Affet 1281. Bölüm Özeti 21 Aralık Perşembe Fragmanı (3 Yorum)

  1. Toprağın planı suya düşsün. . topraktan kurtuluşun. Kader mahirin sayesinde yiğidin gerçek yüzünü görsün ve ondan kurtuluşun. Feride ve Yaman’ın bir bebeği olsun. Güzel ve Murat evlensin murat ve güzel evlendikten sonra bir bebeği olsun

  2. yok daha neler uydur uydur yaz o bebek diziden çıkacak artık izleyiziyide ciddiye almıyorsunuz ne oldu size 5 sezondan sonra ha kendi sınırınızı aştınız şimdi izleyiciyi şaşırtalım pınar toprak la ewlensin cüneyit cansuyu gerçegini farkında olmadan anlatsın feride duysun osman ölmeli dizide çok kaldı niye herkez günahlarının bedelini ödemiyor yigit sıkça dizide yok 4 bölümden sonra haftada 1 veya 2 kere anlayalım diziden çıkarın şu kaderde çocuk sahibi olmalı artık ne saçmalık anne olma hakkı var feride kendi çocuguna hamile kalmalı boşa herkez 7 sezon çok ama çok kötü der kendinizi senarisler olarak toplayın izleyiciye saygı olsun bu ne vurdum duymazlık şubat a kadar kendinizi düzeltin en berbat sezon 3 v4 ve 5 sezon kadar kaliteli olmalı aşşşagı deyil

    • Haklısınızda bunları burda yazmanın bir faydası yok yapımcı firmaya yazsanız daha mantıklı . Herkes böyle mail atarsa firma belki ciddiye alır.