Beni Affet 1276. Bölüm Özeti 14 Aralık Perşembe Fragmanı

Beni Affet 1276. Bölüm Resmi Özeti : 

Feride, yeni bir sayfa açtığını söylese de Yaman hala başından geçenlerin etkisindedir. Feride’nin yanına aldığı kadının Cansu olduğundan şüphelenen Yaman zor durumda kalır. Osman, yaşam mücadelesi verirken tüm aile endişeyle bekler. Bu süreçte çok kötü olan Zühre gerilim dolu bir ana şahit olur. Cihan, Güzel’den kendisine yardım etmesini ister ve Güzel ile Mükellef’i tehdit eder. Güzel ise Osman’la ilgili konuşmak için Murat’ı arar.

Zeynep ve Ateş, Sevgilerin yardımıyla dükkân açma hazırlıklarını heyecanla yürütürler. Pınar, doğum gününü unuttuklarını sandığı için Zeynep’e kırılır ve Sevgi’nin bahsettiği kişiyle evlenme meselesine olumlu yanıt verir. Bu kararı öğrenen Zeynep’in vereceği tepki ise merak konusudur. Pınar’ı elinden kaçırmak istemeyen Toprak, durumdan haberdar olur ve sinsi bir plan yapar. Yiğit, Kader’e eziyet etmek için yeni bir yol bulur

 

Beni Affet 1276. bölüm Tüyoları :

Cansu aldığı ani kararla gerçekleri Feride’ye anlatmaya kararverir ve Feride’nin evine gelir.  Fakat evde hiç ummadığı biriyle karşılaşacaktır. Feride ise Yamanla yeni bir sayfa açma kararı almış geçmişe sünger çekmek istemektedir. Bu nedenle Yaman’a bir sürpriz hazırlamaya karar verir.

Yaman Asiye’nin davranışlarından ötürü Feride’den özür dilemesini isterken Asiye nin ne tepki vereceği merak konusudur. Beni Affet 1276. bölüm Resmi Özeti henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında sayfamız güncellenecektir.

1275. Bölüm Resmi Özeti Yayınlandı. Özet İçin Tıklayın :  http://dizibilgi.tv/beni-affet-1275-bolum-ozeti-13-aralik-carsamba-fragmani/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 1205. Bölüm Özeti 14 Haziran Çarşamba

Beni Affet 1276. Bölüm Özeti 14 Aralık Perşembe Fragmanı (4 Yorum)

  1. katılıyorum artık sokaktan oyuncu toplanıyor galiba oyuncu ankaraya ugramıyor sokaklardan cihan diziden çıksın