Beni Affet 1275. Bölüm Özeti 13 Aralık çarşamba Fragmanı

1275. BÖLÜM RESMİ ÖZETİ

Feride’ye gerçekleri anlatmak için eve gelen Cansu ummadığı bir tepiş alır. Feride ise Yaman ile evliliğinde temiz bir sayfa açma derdindedir. Yaman Asiye’ye Feride’den özür dilemesini söyler fakat Asiye aynı görüşte değildir. Osman’ın vurulduğunu öğrenen Kozanlar çılgına dönmüştür. Mura ise bu olaylardan sonra Osman’a olan tavrını değiştirecektir.

Zeynep’in en büyük isteğini gerçekleştirmek isteyen Ateş , Şahin Sevgi ve Kader’in yardımlarını alarak harekete geçer.  Evde kendinin huzursuz hisseden ve fazlalık gören Pınar herkesişaşkına çevirecek bir karar alacaktır. Zeynep ile Ateş’in arasını bozma derdindeki Toprak Pınar’a bir mektup yollayacaktır. Fakat mektup hiç beklenmedik birinin eline geçer.

 

1275. BÖLÜM Tüyoları

Yaşananların ardından Feride artık herşeyi sonlandırmak ister ve geçmişe bir sünger çekme kararı alır ve Yaman2ın yanına gider. Umutsuzluk içindeki Yaman önce Feride’nin kendisinden boşanmak istediğini düşünse de Feride’nin söyleyecekleri Yaman’ı adeta şoke edecektir.

Feride barışma yanlısı olsada Cansu gerçeği ortadadır. Kimdir  bu Cansu ? Feride ile Cansu arasında bundan sonra yaşanacaklar merak konusudur. Toprak’ın planını bozmak isteyen Ateş herşeyi yapmaya hazırdır. Pınar’ı kardeşinin evine getirecektir. Pınar’ı başka türlü koruyamayacağını düşünmektedir. Zeynep’in Toprak konusundaki sözleri ise Pınar’ın evden dahada uzaklaşması ile sonuçlanacaktır.

Beni Affet 1275. Bölüm Resmi Özet Henüz Yayınlanmadı. Yayınlandığında Sayfamız Güncellenecektir.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 2017 2018 Sezonunda Yeni Gelen Oyuncular

Beni Affet 1275. Bölüm Özeti 13 Aralık çarşamba Fragmanı (6 Yorum)

  1. Doktor Anne olamayacak demedi mi bu hassas zamanlarda normal yoldan hamile kalmamalı yoksa doğumda kurtaramayız.Tedavi yoluyla hamile kalabilir dedi.

  2. Otele gel çalış demedi otele gel geleceğini planlayalım dedi.Ve haklısın Yaman ve Feride’nin bir çocuğu olmalı bazı bayanlar bebeklerini 8 kez 9 kez düşürüyor ama yine de ANNE Feride’nin de bebeği olmalı ama kaçırılma olmayacak, ölüm olmayacak bebeğini dünyaya getirecek ve kucağına alacak.

  3. sevgi kim kim pınarın hayatına karışıyor ewlendirmeye çalışıyor söyleyin haddi deyil kendine gelsin haddini bilsin önce kendi kızıyla ilgilensin hadsiz pınarın annesi deyil kendini aştı çok fazla oldu ateşle birlikte kimene böyle bilmişlik taslıyor pınar sevgiyi rezil etmeli zeynepte seçim yapmalı

  4. bazı arkadaşlar unutma beni yorumlardan rahatsız oluyor ama ben ve gurur duyorum ben unutma beni hiç izlemedim ama demeki güzeldi fanları bitmis dizilerini destekliyorlar ben onlarla gurur duyuyorum onlarda olmasa internet sitesi diye bişi olmaya

  5. neden beni afet yorum sayfalarından yorumcuları fazla yok vala unutma benicilerde olmasa internet sitesi diye bişi kalmayacak destekleriyle her sayfayı bûyüyorlar ben sırf onların yorumlarını okumak için giriyorum

  6. ben annamıyorum bir de yamanı suçlama beni affet güzeli nasıl korudu murat bunu bile yapamadı tek kelime gel otelde çalış daha yaşın küçük dedi bu adam ferideden baba olmayı hak ediyor doktor bir daha çocuk sahibi olamayacak desede ferideye yamanla feridenin bebeyi olmalı ama doktordedi cünetittende olamaz ençok buna sevindim sadece güneşe sahip ferideden yana