Beni Affet 1271. Bölüm Özeti 7 Aralık Perşembe Fragmanı

Beni Affet 1271. bölüm Resmi Özeti :

Yaman acı içinde can çekişirken Cansu güç bir ikilem içine girer. Bir türlü içi rahat etmeyen Feride sonunda Yaman’la iletişim kurmak için harekete geçer. Yaman’ın başına gelenlerden ötürü kafası karışık olan Zühre ve Osman, Cüneyt’le konuşmaya karar verir. Cüneyt’in sözleri merak konusudur. Murat’ın ise Güzel ve Cihan karşısındaki tutumu heyecanlı anlar yaşanmasına neden olur.

Ateş’in yaptığı sürpriz karşısında Zeynep’in adeta mutluluktan ayakları yerden kesilir. Güzel anlar yaşanırken ikili arasında aşk dolu yakınlaşmalar gerçekleşir. Toprak hain planını devreye sokar ve Pınar’la şirketteki ilk iş günü için hazırlık yaparlar. Kader içine düştüğü zor bir anda Mahir’den yardım görünce beklenmedik gelişmeler yaşanır.

Beni Affet 7 Aralık Perşembe Tüyoları :

Yaman artık ne yapacağını bilememektedir. Feride’ye kendini affettirmek için sürekli peşinde dolaşırken bir taraftanda gerçekleri Feride’ye anlatıp onu ikna etmesi için Cansu’yu arar. Tüm olayı detayları ile anlattığı Cansu’dan kendisine yardım etmesini ister.

Cansu şse kendi sorunlarıyla boğuşmaktadır. Yurt dışına kaçma planları nedeniyle zor anlar yaşamaktadır. Yaman Cansu’ya yardım etmeye karar verir. Fakat yanına gittiğinde kötü bir sürpriz yaşayacaktır. Bu sırada Feride Osman ve Zühre’den ummadığı bir teklif alacaktır. Cüneyt’in sözleri nedeni ile Güzel hakkında kafası zaten karışık olan Murat kendisini şok edecek birşey görecektir.

Resmi Özet Yayınlanmadı Yayınlandığında Sayfamız Güncellenecektir. İyi Seyirler.

1270. Bölüm Resmi Özeti için :

http://dizibilgi.tv/beni-affet-1270-bolum-ozeti-6-aralik-carsamba-fragmani/

Beni Affet 1271. Bölüm Özeti 7 Aralık Perşembe Fragmanı (9 Yorum)

  1. Toprak la pınar sevgili olursa çok saçma pınar in atese aşık olduğunu öğrensin ablası kendisi bıraksın atesi neriman nerde galip niye merak etmiyo acaba konulari kapatiyosunuz hep