Beni Affet 1270. Bölüm Özeti 6 Aralık Çarşamba Fragmanı

Beni Affet 1270. bölüm Resmi Özeti :

Yaman bir yandan kendini affettirmek istediği Feride’yi yakından izlerken bir yandan da gerçekleri Feride’ye anlatması için Cansu’yu arar. Cansu yurtdışına kaçma planları yüzünden zor anlar yaşar. Onun yanına giden Yaman ise kötü bir gelişmeyle karşı karşıya kalır. Feride, Osman ve Zühre’den beklenmedik bir teklif alır. Cüneyt’in söyledikleri yüzünden Güzel hakkında kafası karışan Murat, kendisini şok edecek bir şey görür.

Ateş, Zeynep’in geçmişine dair öğrendiklerinden hareket ederek etkileyici bir plan yapar. Ateş ve Zeynep’i birlikte mutlu gören Pınar, evden ayrılmaya karar vererek Toprak’ı arar. Bu gelişmeye sevinen Toprak ise beklenmedik hamlesiyle Pınar’ı zor bir durumda bırakır ve ona bir teklifte bulunur. Pınar’ın bu teklife vereceği yanıt merak konusudur.

Beni Affet 1270 . Bölüm Tüyoları  :

Yaman ve Feride nin ilişkisi tamamen çıkmaza girmiştir. Cüneyt amacına ulaşmıştır ve yaşananları yakından takip etmektedir. Yaptığı planın amacına ulaşması Cüneyt’i keyiflendirmiştir. Feride’nin kafası tamamen karışmıştır ve Yaman’ı bir türlü affedemez. Fakat bir taraftan da Yaman’ın kendisini n kadar sevdiğinden emindir ve kendi içinde sürekli bir çatışma haline girmiştir. Yaman ise bunun oyun olduğundan emindir ve bunu Feride’ye ispatlamak için elinden ne gelirse yapacaktır.

Ateş ve Zeynep bir aradadır ve aşklarını artık evlilikle noktalamak isterler. Ateş Toprak’tan bir hamle gelmesi ihtimaline karşın Zeynep’i koruması altına almıştır. Zeynep’te Toprak’ın boş durmayacağının bilincindedir. Fakat Toprak’ın hedefinde sadece Ateş vardır ve yaptığı planla ondan intikam almak tek düşüncesidir.

Resmi Özet Yayınlanmadı. Yayınlandığında Sayfamız Güncellenecektir. İyi Seyirler.

1269. Bölüm Resmi Özeti için Tıklayınhttp://dizibilgi.tv/beni-affet-1269-bolum-ozeti-5-aralik-sali-tuyolari/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 1304. Bölüm Özeti 23 Ocak Salı 2018 Neler Olacak ?

Beni Affet 1270. Bölüm Özeti 6 Aralık Çarşamba Fragmanı (13 Yorum)

 1. melisa sen kim oluyorsunda unutma beni sevenlerini azarlıyorsun ancak bunu göker abimiz ve resul abimiz yapar

 2. Benim anlamadığım nero nerde kader mahir dizi ye bak ne kadar saçma kaç gündür kimse yok ortada sadece ateş toprak cüneyt feride yaman ne alaka başka konu yokmu bu ne ya hep aldatma çok güzel örneksiniz insanlara

 3. Feridenin bu Kördüğümü çöz ve seni kaybetmeye göz yumamam demesi çok güzel ama eğer böyle istiyosn adamada birtarfdan yardımcı olki iyice guclenin sen köşede oturmus kafanı karstiriyosun ne sebeple resmn haln bile cuneytin sana karsmasina yetmedi evine glmesine dahi izin veriyosun üstelik adam elini kolunu sallayip evine girebiliyor bu nasıl hadszlik bn olydim bu ne curret ve hadidini bildirirdim nedemk glip te yamanla aranıza girmesine izin veriyon sen böyle yapmaya devm edersen oda herseferinde bunu yapar hem suçlu hemde üste çıkmaya çalışıyo nasıl piskinlik bn seyirci olarak igrendim inş yaman ortaya cikarirda o çok guvendikleri ogullarinin naptin larını gorurler osmanla Zühre bukadarida gerçekten izleyiciye saygisizlik çok ayıp ya inş yaman herseyi ortaya cikarirda feridede dediklerinden birazda olsa utanir kaybetmek istemiyen ve buna göz yummak istemiyen kimseye koz vermez madem asiksin aşkına sahip çık derim ve yaman gibi bir eşe sahip olduğum için daha çok mutlu olurdum yaman zaten söylediğini söyledi gerisi sende feride

 4. Arkadaşlar hayal dünyanıza gerçekten hayran kaldım kusura bakmayın ama sedat eylül gelsin daha neler adam kalp atisinda oynuyor ferideyle yaman kavussun diye sedat eylulle pilan yapacakmis daha neler eylül sedatin yüzüne bile bakmaz ferideye yaptiklarindan dolayı sedatta kimseye karsiliksiz iyilik yapmaz ferideye deli gibi asikti biliyorsunuz böyle hayaller kurmayalim bence birakalim yaman turan bu kördugumu çözsun feride zaten içten içe bunu istiyor işallah barisirlar cunette geberip gider ne pislik olduğu ortaya cikar.

 5. unutma beni yeniden ekranlarda olabilir herşey bitmiş deyil 02122690967 unutma beni için bu numarayı arayıp destek verelim

  • Unutma beni ile ilgili konu açıldı zaten başka dizilerin altına yazmayın artık lütfen .Sıktı bu Unutma Beni işi.

 6. evet anomine katılıyorum yok sedat gelsin yok eylül gelsin yaman bir olsunlar hepsi gereksiz seyler kabul edin sizlerde keemalden sonra beni afet yürümüyor

 7. Yaman Turan bu işi çözer.Ama bir sıkıntı var görünüm Yaman Turan Karakter Emir Oğuzer olmalı(Emir Oğuzer_Tolga Akman’ın Aşkın Bedeli dizisindeki ismi) ve Cüneyt’in anasından emdiği sütü burnundan getirecek şöyle bir şey var Eylül de Sedat da gelmeli üçü birlik olup Cüneyt’i alt etmeliler.Çünkü Sedat da gelirse Cüneyt bir de onunla uğraşmalı zaten kafa yavaş yavaş gidiyor bu sayede kafa karışır hiçbir şey yapamaz.
  Sedat,Eylül ve Yaman bir plan kursun Sedat Cüneyt’i konuşturur Eylül kayda alır Yaman Turan da Feride’ye izletir.Sonra Feride Cüneyt’e velayet davası açıp bu kaydı mahkemeye sunup kızım bir ahlâksızın yanında kalamaz deyip Güneş’i alabilir.Sedat Feride’ye yaptığı kötülüğün diyetini bu şekilde ödeyip tekrar diziden ayrılabilir.
  Eylül bebeği ile Yaman’ın evinde kalmaya devam eder.
  Cansu yavaş yavaş Cüneyt’e aşık olur bu kez de Cüneyt’i kendine çekmek için çalışır.Feride Yaman’dan tekrar hamile kalır bu kez ikizleri olur haziran ayında doğum ama Cüneyt kendi derdiyle ilgileneceği için bebeği kaçırmak aklına bile gelmez(çünkü kafa gidik zaten)

 8. Komikleşti iyice ya bu nasıl dizi bir hafta biri koşturuyor öbür hafta diğeri koşturuyor birbirlerinin peşinde yalvarıp duruyolar.