Beni Affet 1266. bölüm Özeti 30 Kasım Perşembe Tüyoları

Beni Affet 1266. Bölüm Resmi Özeti :

Tüm yaşananları geride bırakmış görünen Yaman ve Feride cephesinde Cansu’dan gelen telefon ortalığın gerilmesine neden olur. Heyecana kapılan Yaman, Feride ye yalan söylemek zorunda kalır. Cansu, Yaman ile görüşmek istediğini söylemiştir. Feride ise Yaman’ın tavırlarından şüphelenmeye başlar. Mükellef’in Güzel için ayarladığı damat adayını görmek isteyen Murat, Güzel’in tekkisiyle şok olacaktır.

Zeynep Ateş’in kaza geçirdiği haberiyle sarsılır ve Ateş’in sürprizi sonucu beklemeyeceği biriyle karşılaşacaktır. Zeyneple evlenmek için plan yapan Ateş Galip’ten yardım istemiştir. Bu gelişme evdeki herkeste şok etkisi yaratacaktır. Herkesten tek tek intikam almayı kafasına koyan  Toprak , ilk hedefini belirlemiştir. Kader Zeynep ve Ateş’in aralarının açılmasına sebep olabileceğini düşünerek Sevgi ile görüşme kararı alır.

Beni Affet 1266. bölüm Tüyoları 30 Kasım Perşembe :

Tutulduğu yerden kurtulmayı başaran Ateş , Zeynep’in peşine düşer. Toprak ve Zeynep’in düşünü ise çoktan başlamıştır. Ateş düğünün yapıldığı eve gelerek Zeynep’e haber göndermeyi başarır. Zeynep merasimi yarım bırakıp dışarı çıkar. Ateş ve Zeynep birbirlerini sarılıp bütün yaşanan kötülükleri bir anda unuturlar. Bu olayın şokunu yaşayan Toprak ise Zeynep’i kaybetmeyi kolay kabullenmeyecektir .

Zeynep için Ateş ve Toprak  tekrar karşı karşıya gelirken Ateş’e sarılan Zeynep seçimini belli eder. Toprak ise yenilgiyi kabullenecek biri değildir ve çoktan yeni planların derdine düşmüştür. Ateş ve Zeynep’i bir araya getirmemek için artık eskisinden de acımasız olmaya hazırdır. Zeynep’in aşkıyla güçlenen Ateş ise Toprak’ın karşısına tüm benliği ile siper olacaktır.

Resmi Özet Yayınlandığında Sayfa güncellenecektir.Yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın İyi Seyirler.

READ  Beni Affet 1065. Bölüm Özeti 30 Kasım Çarşamba Fragmanı

Beni Affet 1266. bölüm Özeti 30 Kasım Perşembe Tüyoları (10 Yorum)

 1. yaaa bu sefer ilşki bozmasın lütfen toprakda intikan almasın artık yaa ateş zeynep evlensnleri

 2. yaman çözdü cüneyitle savaşacak cüneyit bunun bedelini yamandan ödeyecek çook pof pof ladınız çok şımarttınız cüneyit karakterimi şimdi bedelini ödetin cüneyit ölecek cansu da cüneyitinde koynuna girsin gerçek ten dizinin 50 bölümden sonra şımarttınız ferideyi kaçkez soka attı bu neya bu şimdi kibarca söyleyim adamlıkmı deyil beter olsun cüneyit akıl oyunları olsun feride zannedip cansuyla birlikte olsun ewet feride zannedip

 3. artık gerçekten cüneyitten bıktık herkez söylüyor anlamıyorsunuz cüneyit i öldürün yada çok kötü duruma çevirin kızının gözünden düşsün ferideyi elde etmek için güneşi kullandı feridenin karnındaki çocuk benim dedi ya öldürün artık iyice basitleşti bukadar tepkiye hak ettini verin cüneyitte

 4. Bu dizideki herkes ruh hastasi
  Kozan erkekleri iğrenç rezil
  Feride ve Kader en salak olanlari..
  Zeynep de safoz birine benziyor
  Cüneyt ölse de kurtulsak bıktırdı yaa

 5. Yaman şimdi otu yedin işte Yaman. Feride öğrenecek herşeyi bu sefer sen feridenin prşinde dolaşacaksın