Beni Affet 1255. Bölüm Özeti 15 Kasım Çarşamba Neler Olacak ?

Beni Affet 1255. Bölüm Özeti Yayınlandı : 

Beni Affet’de bu hafta ortalık yine karıştı. Her bölümüyle daha fazla merak uyandıran dizide tam her şey yoluna girdi derken ortaya çıkan birşey olayları tamamen alt üst edip herşeyi tersine çeviriyor. 1255. bölüm resmi özeti yayınlanmadan önce kulağımıza gelen tüyoları sizlerle paylaşalım.

Feride’yi düşürdüğü zor durumdan dolayı pişman olan Cüneyt onu bu durumdan kurtarmaya çabalar. Bu sırada şüpheleri iyice artan Yaman Seher ve Cüneyt arasında neler döndüğünü öğrenmeye karar verir.Seheri sorguya alan Asiye hiç beklemediği şeyler duyacaktır. Murat ise Nezaretten çıkar çıkmaz Güzel’in yanına koşar fakat duydukları hiç beklediği gibi olmayacaktır.

Toprak, Zeynep’ten beklediği ilgiyi göremez ve yeni yollara başvurur. Ateş büyük bir ipucu bulacaktır ve Pınar’ın kaçırılması ile ilgili Toprak’a olan şüpheleri iyice artacaktır. Sevgi gerçekleri öğrenir ve Lerzan’a rest çeker. Kader ise Yiğit’in sakladığı birşeyden dolayı şok olacaktır.

1254. Bölüm Resmi Özeti İçin Tıklayın : 

http://dizibilgi.tv/beni-affet-1254-bolum-ozeti-14-kasim-sali-neler-olacak/

 

Beni Affet 1255. Bölüm Özeti 15 Kasım Çarşamba Neler Olacak ? (12 Yorum)

  1. olur er keç diyer hafta içi olur çarşamba ve perşem günleri teşekürler ilginiz için diyer hafta didem aygun sizlerle

  2. göker bey izniniz olursa bugun ve yarın diden arkadaşım yani unutma beni ilkay karekteri izniniz olursa 2 3 eski izleyecileriyle yorumlaşmak istiyor 2 3 gun onların arasına katılıp yorumlaşacak şimdiden teşekurlerimizle

    • Olur tabi. Kendisine özel sayfada açabiliriz. Tabi bunun için elinde dizibilgi.tv yazan bir kağıtla fotoğraf olması şartıyla. Başka türlü gerçek Didem Aygün olup olmadığını bilemeyiz takdir edersinizki. Onun dışında yorumlara herkes katılabilir.

  3. sizlerin söyledigi unutma beni karekteri bir kaç sat içinde unutma beni sevenlerine bir kaç yorum yazacaktır

    • Site adminleriyle görüş bi röportaj versin dizibilgi ye. Burda binlerce unutma beni fanı var bence hem site hem biz hemde onun çok hoş birşey olur

  4. Taaaa Singapurdan takip ediyorum türk dizilerini bu kadar emeğe yazık ortaya çıkan iş iyi değil işte. Bırakın şu diziyi artık Yeni bi dzizi çekin adam gibi.Komşular da tam bir hayal kırıklığı çıktı zaten. Birtane adam akıllı günlük dizi yokkkk.

  5. Uzata uzata maraş dondurması ettiniz diziyi. Olmuyor işte zorlamayın artık. Bitirin yeni dizi yapın.

  6. unutma beni ilkay karekterinin arkadasi ne olur didem abla uzun bir yorum bizler için yazsın hayranları için buraya ve unutma beni sayfasına yazsınız bekliyoruz didem ablanın yorumunu