Menü Aç/Kapat
Beni Affet 1254. Bölüm Özeti 14 Kasım Salı Neler Olacak ? Beni Affet, Haberler 12.11.2017
Beni Affet 1254. Bölüm Özeti 14 Kasım Salı Neler Olacak ?

Beni Affet 1254. Bölüm Özeti :

1254. Bölüm resmi özeti yayınlandı. Feridenin telefonuna gizli numaradan gelen mesaj onu çok zor bir duruma sokacaktır.Feride mesajı yolladığını tahmin ettiği kişinin karşısına çıkmaya karar verecektir. Bu sırada Yaman mühim bir toplantıyı yarım bırakıp çıkarak Cüneyt ile yüzleşmek üzere yola koyulur. Fakat hiç tahmin etmediği birşey görecektir. Mükellef ise Zühre’nin şikayetini geri alması için karşısına dikilir fakat bu durum Güzel’i krititk bir karar almanın eşiğine getirecektir.

Kardeşini Toprak’ın kurtardığını düşünen Zeynep ona büyük minnet duyar. Toprak ise bu fırsatı kaçırmaz ve bunu Zeynep’i kendine bağlamak için bir fırsat olarak görür. Ateş ise bu sırada kaçırılma olayının peşindedir ve Pınar’ın vereceği bir bilgi sayesinde gerçeğe bir adım daha yaklaşır. Sevgi Şahin’in kendisinden sakladığı sırrı öğrenince çılgına döner. Kader ise Yiğit ile ilgili hiç beklemediği bir gerçekle yüzleşecektir.

Beni Affet 1254. Bölüm Tüyoları.

Beni Affet’de heyecan bu hafta da sürüyor. Olayların birini yoluna girerken bir diğeri patlak veriyor. Her şey yolunda diye rahatlarken ortaya çıkan birşey herşeyi alt üst ediyor. Anlaşılan bir süre daha kimseye huzur yok. Özet henüz yayınlanmadı ama biz tüyolara bir göz atalım.

Feride tam herşeyi yoluna koyduğunu sanarken ortaya çıkan kamera görüntüleri herşeyi berbat edecektir.  Bir taraftan kaseti yamanın görmemesi için çırpınırken diğer taraftan bunun Cüneyt’in tuzağı olduğunu düşünerek hesap sormak için yüzleşir. Feride’yi gerçekten zor günler beklemektedir.

Özet yayınlandığında bu sayfada güncellenecektir. Takipte Kalın…
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Gamze yildirim

Nabiyonuz bu diziyi allah askiniza bir olyi kapatıp digerini aciyosunuz buneya valla pes artık bir kez yamanla feride nin hayatı yolunda gitsin bunedir ya herseferinde allak bullk ediyosunz aralarini Cüneyt zaten cirkindan çıktı birde utnmadan seherle isbirligi yapıyo bukadar inada pes artık sırf yamani yildirmk için nerden nereye konulari getiriyonuz simdide bir bahcivan birde onun elinde koz var bukadarida daniskasi resmn valla feride kimseye inanıp peslerine dusecegine geç kocanın karşısına bni bir numara aryo gizliden bilmm ne diye anlat herseferinde arkasindan is yaparsan adam nası guvnsin sana söyle kocana oda bilsinki eşim bnden birsey sklmiyo bn hlledeyim ee sen söz veriyon geri dönüp milletin eline koz veriyon bu böyle olmaz ki zaten cunyt sizi ayrmak için herşey yapıyo ha bide seher yetmedi Bahçıvan oda yetmedi yamanin annesi bukadarida çok fazla blliki siz yamanla ferideyi ayrmaya niyetlnmisiniz bu onu gosteriyo bravo böyle diziyi allak bullk edin

Cevapla

ece

a keşke imkan olsada sizler çekseniz unutma beniyi göker bey

Cevapla

unutma beni ilkay karekterinin en yakın arkadaşı

hayat süprizlerle doludur bakırsınız diden arkadaşım yeniden unutma beni başlarda orda görürsûnûz çünkü devamı çekilsin diye didem arkadışamada ulaşlar var bakarsınız diyer sezon başlar hoşcakalın

    Cevapla

    Göker

    Umarım dediğiniz gibi olur zaten başlamazsa artık cep tefeonuyla kendim çekip youtube dan yayınlıycam diziyi 🙂

Cevapla

ece

sizlerden unutma benin tekrarlarını tekrar yeniden denemeye almanızı istiyoruz yeni bölümlerinin çekilmesi için ama sat oygulaması olsun

Cevapla

Anonim

Akılsız feride bıktık senden yaa.
Şu cüneyt ölse de kurtulsak Ya Rabb

Popüler Haberler