Beni Affet 1253. – 1257. Bölüm Özeti 13 – 17 Kasım Tüyoları

Beni Affet Yeni Haftanın Özeti Yayınlandı. İşte 13 – 17 Kasım’da Yayınlanacak Bölümlerden Tüyolar :

Yaman ve Feride’nin barışmasıyla ikili arasında bahar havası yaşanmaktadır. Birlikte gezmeye, sinemaya gitmeye hoşça vakit geçirmeye başlarlar. Fakat bu pembe tablo uzun sürmeyecektir. İkisininde hayatlarını sonsuza kadar değiştirecek bela çok yakınlarındadır.

Cüneyt’in kendini kaybedip bir anda Feride’nin dudaklarına yapıştığı anın kamera görüntüleri ortaya çıkar. Bu görüntüler her şeyi alt üst edecektir. Feride tam herşeyi yoluna koyduğunu düşünürken izlediği bu görüntüler onu şoke edecektir. Bu kaseti izler izlemez öfkeyle Cüneyt’in yanına koşar. Cüneyt’in tüm bunları planladığını düşünmektedir.

Diğer taraftan olanlardan habersiz olan Yaman ne olup bittiğini anlamaya çalışır. Yaman’ın hayatını alt üst edecek görüntüler yanı başındadır. Feride aşık olduğu Yaman’ı kaybetmemek uğruna görüntülerin ortaya çıkmaması için var gücüyle çabalamaktadır.

Güzel ve Murat’ın birlikte kaçma planı Mükellef başta olmak üzere etrafındakilerin sabrını zorlamaya başlamıştır. Fakat Güzel’i eve döndürme çabasındaki Mükellef soğuk kanlı davranmaya çalışmaktadır. Sessiz kalan Mükellef kızı bulunur bulunmaz polise gidecek ve Murat’tan şikayetçi olacaktır. Gerçek niyeti ortaya çıkan Mükellef’in karşısına Zühre dikilecektir.

Toprağın planları yolunda giderken Ateş’te tamamen bu olaya odaklanmış durumdadır. Zeynep’e daha da yaklaşmak için Pınar’ın bulunmasını kullanan Toprak’ın gerçek yüzü ortaya çıkmak üzeredir. Toprak’ın elini masaya vururken düşürdüğü yüzük taşını Pınar’ın tutulduğu depoda bulan Ateş’in Toprak ile ilgili kafası karışmaya başlar.

Kardeşi olarak gördüğü Toprak’ın böyle alçak bir plan tezgahlayacağını düşünmemeye çalışarak olayı araştırmaya devam eder. Toprak ise bu işi sonuca bağlamaya kararlıdır. Son yaşananlar onun planı için biçilmiş kaftandır. Zeynep’in kahramanı olmanın ötesinde ona bir çok fayda sağlayacak bu planda, Ateş’te gerçeklere adım adım yaklaşmaktadır.

READ  Beni Affet 1248. - 1252. Bölüm Özeti 6 - 10 Kasım Tüyoları

Para bulma derdindeki Şahin’in Rezzan’ın yanında çalıştığını öğrenen Sevgi çılgına döner. Yiğitse aldığı paraları güzelce yiyerek hayatını yaşarken öte taraftan Kayacan ailesinin birbirine düşüşünü izleyerek daha da keyiflenmektedir.

Dolu dolu güzel bir özeti daha sizler için hazırladık. Hafta içi güncel özetlerle günlük konulara devam edeceğiz. Takipte kalın…

 

Beni Affet 1253. – 1257. Bölüm Özeti 13 – 17 Kasım Tüyoları (8 Yorum)

 1. bencede didem aygün beni afete rol almasın bizler tekrar onu unutma benide ilkay karekteri olarak isteriz öyle bir teklif giderse kabul edermi didem abla didemin arkadaş

 2. kesinlikle didem arkadaşım asla beni dizisinde rol almayı düşûnmüyor ve düşünmedi

 3. İyice saçmaladı bu ne ya Yaman&Feride’yi ayıracaklarsa bir an önce bitirsinler diziyi Yaman & Feride’yi sevdirmek istiyorlarsa karı kocanın şapşik halini göstersinler.
  Ayrıca Cüneyt’e bir partner gelecekti hani niye gelmiyo
  gelmeyecekse eğer Seher’i yapsınlar ona bu nedir ya
  Yaman bu oyunlara gelmesin artık inat etsin Feride’yi bırakmasın.Cüneyt’e uyuz oldum ya diziyi bu sezon kesin FİNAL yaparlar

 4. cüneyt kafayı sıyırdı tam bir ruh hastası feride aşkı pisikopata dönüştürdü senarislerde kendini aştı dizinin içine ettiniz 6 sezon final olmalıydu

 5. unutma beni ilkay karekterinin en yakın arkadaşıyım didem arkadaşım en güzel yılarını unutma benide yaşadı