Menü Aç/Kapat
Beni Affet 1249. Bölüm Özeti 7 Kasım’da Neler Olacak ? Beni Affet 05.11.2017
Beni Affet 1249. Bölüm Özeti 7 Kasım’da Neler Olacak ?

Beni Affet 1249. bölüm Özeti Yayınlandı :

Feride’nin geceyi  Cüneyt ile geçirmesi Yaman’ı çileden çıkarmıştır. Ferideye hesap sormak için karşısına dikilir. Gerçekleri kimselerle paylaşmayacağına dair Cüneyt’e söz veren Feride ise iki arada bir derede kalmıştır. Şüpheleri artık iyice artan Yaman aldığı kararla Feride’yi perişan edecektir. Bu yaşananlar karşısında Feride ne yapacaktır ? Güzeli kaçırmayı kafasına koyan Murat harekete geçer ama bu sırada sürpriz bir şey olacaktır.

Ateş ile yaşananlardan dolayı Zeynep ve Pınar’ın arası açılır. Pınar ise bu arada geçmişte başına dert olan Faruk ile karşılaşacaktır. Bu durum Pınar’a zor anlar yaşatacaktır. Zeynep Toprak ile ilgili aldığı önemli bir kararı Sevgi’ye anlatır. Ancak Toprak buna kulak misafiri olacak ve Zeynep’i bu karardan caydırmak için bir plan yapacaktır. Kader ile maddi sıkıntılar yüzünden sorun yaşadığını düşünen Yiğit , Şahinden para isteyecek Şahin ise bu parayı bulmak için ailesini zor durumda bırakacak bir adım atacaktır.

 

Beni Affet 1249. Bölüm Tüyoları :

Feride’nin son günlerde Cüneyt ile yakınlaşması ve geceyi birlikte geçirmesi Yamanı çileden çıakarmıştır.Feride Cüneyt’e söz vermesine rağmen Yaman’ a gerçekleri anlatacaktır. Yaman ise almış olduğu kararla Feride’yi alt üst edecektir. Yaman nasıl bir karar almış tır ve Feride bu durumda ne yapacaktır ?

Mükellef yüzünden aşkları çıkmaza giren Murat’ın Güzel’i kaçırma planı yapar.Bu hata acaba başına ne gibi işler açacaktır ? Pınar ile Ateş arasında yaşananlar Zeynebi köşeye sıkıştıracak. Peki Pınar son yaşananlardan sonra Ateş’e yaklaşacak mıdır ? Beni Affet de  heyecen devam edecek. 1249. bölüm tüyoları bu şekilde. Resmi özet elimize geçtiğinde bu sayfadan güncelleyeceğiz.

Beni Affet 1248. Bölüm Resmi Özeti Yayınlandı.

Özet için tıklayın:  https://dizibilgi.tv/beni-affet-1248-bolum-ozeti-6-kasimda-neler-olacak/
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Anonim

Ajda geri gelsin diziye şahinle gizle saklı buluşsunlar

    Cevapla

    Anonim

    Cüneyt çıksın artık dizi den hep aynı olaylar hep aldatma böyle saçma dizi olmaz

Cevapla

Gamze yildirim

Olacagi buydu feride çünkü yptigim gerçekten yamana çok büyük saygisizlikti her ne olursa olsun sen eşinden sklamamaliydin bunu Cüneyt dahi istese şimdi yamanin aldığı karar ne acaba ayrilikmi yoksa eğer öyle birşey olsa bu doğal çünkü yptigin ynlisdi cunyt hastalığını dahi kullniyo ama sen anliyamiyosun yaman napsin artık yazık ne oldu dizi

Cevapla

ayşe

beni afet o kadar saaaaaçmalıyorki neden unutma benin gündeme düştününü anlıyorum artık e gelen gideni arartırmiş yani

Cevapla

Anonim

o kadar saçma diziyi neden bitirmiyorlar

Cevapla

Anonim

beni afet artık çok saçma yerlere gidiyor

Cevapla

Yersel

Ben diziyi halen merakla izliyorum çünkü bir bölüm sonra daha ne kadar saçmalayacaklarını öerak ediyorum.

Cevapla

Gökçe

Kim ne derse desin dizi artık şeye sardı… Yayından keşke daha erken yayından kalksaydı da bu kadar bizleri nefret ettirmeseydi. Ben artık izlemiyorum zaten siteden özetlere bakıp geçiyorum.

Cevapla

Deniz

Yaman boynuzlandığını düşünüyordu gerçeği öğrenmesi iyi oldu ama Cüneyt’in başına gelenler de biraz abartı. Eski Türk filmleri gibi 🙂

Cevapla

Nagehan

Murat güzeli kaçırırken ne olacak en çok onu merak ettim.

Cevapla

Melisaa

Feride Senin yatacak yerin yokkk….

Popüler Haberler