Beni Affet 1249. Bölüm Özeti 7 Kasım’da Neler Olacak ?

Beni Affet 1249. bölüm Özeti Yayınlandı :

Feride’nin geceyi  Cüneyt ile geçirmesi Yaman’ı çileden çıkarmıştır. Ferideye hesap sormak için karşısına dikilir. Gerçekleri kimselerle paylaşmayacağına dair Cüneyt’e söz veren Feride ise iki arada bir derede kalmıştır. Şüpheleri artık iyice artan Yaman aldığı kararla Feride’yi perişan edecektir. Bu yaşananlar karşısında Feride ne yapacaktır ? Güzeli kaçırmayı kafasına koyan Murat harekete geçer ama bu sırada sürpriz bir şey olacaktır.

Ateş ile yaşananlardan dolayı Zeynep ve Pınar’ın arası açılır. Pınar ise bu arada geçmişte başına dert olan Faruk ile karşılaşacaktır. Bu durum Pınar’a zor anlar yaşatacaktır. Zeynep Toprak ile ilgili aldığı önemli bir kararı Sevgi’ye anlatır. Ancak Toprak buna kulak misafiri olacak ve Zeynep’i bu karardan caydırmak için bir plan yapacaktır. Kader ile maddi sıkıntılar yüzünden sorun yaşadığını düşünen Yiğit , Şahinden para isteyecek Şahin ise bu parayı bulmak için ailesini zor durumda bırakacak bir adım atacaktır.

 

Beni Affet 1249. Bölüm Tüyoları :

Feride’nin son günlerde Cüneyt ile yakınlaşması ve geceyi birlikte geçirmesi Yamanı çileden çıakarmıştır.Feride Cüneyt’e söz vermesine rağmen Yaman’ a gerçekleri anlatacaktır. Yaman ise almış olduğu kararla Feride’yi alt üst edecektir. Yaman nasıl bir karar almış tır ve Feride bu durumda ne yapacaktır ?

Mükellef yüzünden aşkları çıkmaza giren Murat’ın Güzel’i kaçırma planı yapar.Bu hata acaba başına ne gibi işler açacaktır ? Pınar ile Ateş arasında yaşananlar Zeynebi köşeye sıkıştıracak. Peki Pınar son yaşananlardan sonra Ateş’e yaklaşacak mıdır ? Beni Affet de  heyecen devam edecek. 1249. bölüm tüyoları bu şekilde. Resmi özet elimize geçtiğinde bu sayfadan güncelleyeceğiz.

Beni Affet 1248. Bölüm Resmi Özeti Yayınlandı.

Özet için tıklayın:  http://dizibilgi.tv/beni-affet-1248-bolum-ozeti-6-kasimda-neler-olacak/

Beni Affet 1249. Bölüm Özeti 7 Kasım’da Neler Olacak ? (11 Yorum)

  1. Olacagi buydu feride çünkü yptigim gerçekten yamana çok büyük saygisizlikti her ne olursa olsun sen eşinden sklamamaliydin bunu Cüneyt dahi istese şimdi yamanin aldığı karar ne acaba ayrilikmi yoksa eğer öyle birşey olsa bu doğal çünkü yptigin ynlisdi cunyt hastalığını dahi kullniyo ama sen anliyamiyosun yaman napsin artık yazık ne oldu dizi

  2. beni afet o kadar saaaaaçmalıyorki neden unutma benin gündeme düştününü anlıyorum artık e gelen gideni arartırmiş yani

  3. Ben diziyi halen merakla izliyorum çünkü bir bölüm sonra daha ne kadar saçmalayacaklarını öerak ediyorum.

  4. Kim ne derse desin dizi artık şeye sardı… Yayından keşke daha erken yayından kalksaydı da bu kadar bizleri nefret ettirmeseydi. Ben artık izlemiyorum zaten siteden özetlere bakıp geçiyorum.

  5. Yaman boynuzlandığını düşünüyordu gerçeği öğrenmesi iyi oldu ama Cüneyt’in başına gelenler de biraz abartı. Eski Türk filmleri gibi 🙂