Beni Affet 1245. Bölüm Özeti 1 Kasım’da Neler Olacak ?

Star Tv nin sevilen günlük dizisi Beni Affet’ de heyecan her geçen gün tırmanarak artıyor. 

Cüneyt hastalığını öğrenen Feride den yanında kalmasını ister. Feride’ye hasta olduğunu kanıtlamak için tüm detayları paylaşır. Feri’de kalmayı kabul etse bile eski aşk tekrar canlanacakmıdır yoksa Feride sadece Cüneyt’e acıdığı içinmi bunu yapacaktır ?

Feride ve Cüneyt’in bu durumunu hastanede Yaman görür ve Feride bu durum karşısında zor anlar yaşar. Murat ile Güzel’in ilişkisine karşı çıkan Mükellef ikiliyi ayırma planları yapmaya başlar. Muart’ın ise kendi planları vardır. Atei bir yandan Zeynep’in hastalığı ile ilgilenirken öte yandan Toprağa ulaşmaya çalışır.

Beni Affet 1245. Bölüm Özeti 1 Kasım’da Neler Olacak ? (12 Yorum)

  1. Bu diziyi ne hale getrdiniz ya yamani istanbula gönderdiniz hemen arkasindan ferideyide cuneytin peşine saldiniz kusura bkmayin da cuneytin hastaligini konu ederek en sonunda ferideyi cuneytin yanına cktiniz bu yamana büyük saygizlik feride bile yamana saygisiz lik etti bu durumundan dolayi vaybe boylemi seviyodun yamani Cüneyt için herşey yaptın ama bir yaman için eski kocandan ayrilamadin yaman için birsey yapmadin ne olursa onun yanindasin yaman nolucak adam seni seviyo be hayatında onun için kiymetlisin şimdi nolucak yazık değilmi yamana tm Cüneyt hasta olabilir ama bir hastaligi yüzünden yamana olan ilgisini unutucakmi aşkını bunun olmaması lazımdı böyle gdrse bosanirlarda olacağı bu ateş mutlu olsun toprakta aklını başına alsın sonuçta ilk o sevdi kader zaten dizinin bambaşkasi onun hep mutlu olmasi lazim yiğit saygisiz hiç ykismiyo diziye Senelerce Cüneyt ve feride bir araya glsin diye neler yaptiniz şimdi ise yaman ve feride için bunu yapmıyonuz bukadar basitmiikisinin aşkını kolayca bitirmk onlar yaşlaincaya kadar beraber olucaktilar ayrmayin ya diziyi duzeltin

  2. göker ipek bizlere unutma beni konusunda yardımcı olurmusunuz focos yapıma nasıl mail gönderecez

  3. Unutma Beni ile ilgili herhangi bir haber yok. En azından bu sezon başlama ihtimali artık kalmadı. Unutma Beni için isteklerinizi Focus film e mail atabilirsiniz.

  4. Şu yaman diziden çıkarsa bence yine izlenme oranı artar o yaman dizide olduğu sürece dizi çöküşe doğru gidecek

  5. Yaman ve Feride ayrılmasın Cüneyt çıksın diziden Asiye ve Seher de ayrılsın ya

    • Unutma Beni ile ilgili herhangi bir haber yok. En azından bu sezon başlama ihtimali artık kalmadı. Unutma Beni için isteklerinizi yapımcı Focus Film’e mail atabilirsiniz.