Beni Affet 1244. Bölüm Özeti 31 Ekimde Neler Olacak ?

18 yorum
209

Beni Affet 1244. BÖLÜM ÖZETİ Yayınlandı :

Cüneyt’in hastalığını öğrenen Feride Doktor Mine’nin yanına bilgi almaya gider. Ancak umduğunu bulamayan Feride doktor Mine’nin davranışlarından şüphelenir ve Cüneyt’le konuşmaya karar verecektir. Hastalığı artık iyice ilerleyen Cüneyt ise çok zor duruma düşecektir. Bir yanlış anlaşma neticesinde Murat ve Mükellef  arasında ipler gerilir. Yaşanan olaylar Güzel ve Murat’ın ilişkisini daha da zor duruma sokar.

 

Toprak Ateş ve Zeynep’in arabaya beraber bindiklerini görür ve kendini kaybeder. Verdiği tepkiler ise Lerzan’ı beklenmedik şeyler yapmaya zorlayacaktır. Pınar’ın yaptıklarını öğrenen Ateş , Zeynep’i yumuşatmak için harekete geçer. Zeynep’in ne yapacağı ise merak edilmektedir. Neriman ve Galip’in romantik komedisi devam ederken ikli yine zor bir duruma düşeceklerdir.

 

Beni Affet 31 Ekim Tüyoları. Bu hafta bizleri neler bekliyor ?

Beni Affet’te heyecan tüm hızıyla sürüyor. Cünyet’in hastalığından şüphelenmeye başlayan Feride gerçeği öğrenebilecek mi ? Hastalığı ilerleyen Cüneyt ne gibi kararlar alacak ? Güzel teyzesine Muratla ilişkisini kabul ettirmeye çalışırken Neriman ve Galip’in komik Romeo ve Juliet aşkı bambaşka yerlere gidiyor.

Beni Affet bu hafta yine ilginç olaylarla izleyici şaşırtmaya devam edecek. 1244. bölüm resmi özeti yayınlandığında bu sayfadan sizlerle paylaşacağız . Takipte kalın…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1244. Bölüm Özeti 31 Ekimde Neler Olacak ? (18 Yorum)