Beni Affet 1243. Bölüm Özeti 30 Ekimde Neler Olacak ?

50 yorum
569

Beni Affet 1243. bölüm özeti yayınlandı. Peki haftanın ilk bölümünde bizleri hangi sürprizler bekliyor ?

Yaman’ın alacağı kötü haber feride ile yaşayacağı güzel anı alt üst edecektir. Cüneyt2in garip davranışlarını farkeden Feride artık gerçekleri öğrenmeye karar verir ve Zührelere gider. Bu sırada Cüneyt büyük bir sorunla karşılaşacaktır. Teyzesi Mikellef’i Muratla tanışmaya ikna eden Güzel , bu tanışmanın beklenmedik bir gerilime neden olacağından habersizdir.

Zeynep aralarının düzelmeye başladığını düşündüğü Ateş’ten beklenmedik bir tepki alacaktır. Pınarın başına gelenler ise denegeleri tamamiyle değiştirecektir. Toprak Ateş ve Zeynep arasında ne olduğunu öğrenmek isterken, gördükleri karşısında şoka girer. Nerimansa Galip’e daha güzel ve genç görünmek için yaptığı yüzünden başını yeni bir belaya sokacaktır.

Beni Affet 1243. bölümüyle 30 Ekim Pazartesi Star’da

 

 

Beni Affet 28 Ekim Cuma özeti 30 Ekim Tüyoları.

Beni Affet 28 Ekim Cuma günü haftanın son bölümüyle ekrana gelecek. Bu bölümde yine sayısız sürpriz bizleri bekliyor olacak.

Cüneytin hastalık belirtileri artmakta ve onu zor durumda bırakmaya devam etmektedir. Neriman ve galip  aşkların ne kadar daha saklayabilecektir ? Sevgi ve Ateşin baskısıyla kafası karışan Kader ailesi ve Yiğit arasında seçim yapmak durumunda kalacak. Haftanın son bölümünde bizleri yine bir çok sürpriz bekliyor. 28 Ekim özeti ve tüyolarını sayfamızdan takip edebilirsiniz. İyi seyirler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 26 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1243. Bölüm Özeti 30 Ekimde Neler Olacak ? (50 Yorum)

  1. beni afet 5 sezondan sonra çok kötü reytik alıyor neden bitirilmiyorda unutma beni bir sezon dûştü diye bitirdiler haksızlık oldu

  2. unutma beni yok önüne gelen unutma benin yerini alıyor esaretim sensin unutma benin yerini alabildimi sen alasın komşular yapımcılar

  3. komşular yapımcısı unutma beni fanları varken sana ekmek yok nasıl olsa tasını taragını alıp foksdan gideceksin

  4. nirgül sagyaşar unutma beni için bir açıklama yaparsızı unutmayın biz izleyiciler sayesinde izlendi dizileriniz