Beni Affet 1238. Bölüm Özeti 23 Ekimde Neler Olacak?

Beni Affet 1238. BÖLÜM ÖZETİ

Cüneyt ve Feride tekrar bir arada mı ?

Feride yaşadıklarının etkisinden bir türlü kurtulamaz ve Yaman’a onu tedirgin edecek bir teklifte bulunur. Evde kontrolü ele almak isteyen Seher ilk olarak kendine Nazire’yi hedef alır. Cüneyt ise geleceği ile ilgili yeni planlar yapar fakat Murat ile gittiği yerde onu büyük bir tehlike beklemektedir.

Ateş aldığı önemli kararı Zeynep’e açıklar. Zeynep kararı öğrenir öğrenmez soluğu Toprak’ın yanında alır ve ikili arasında yeni bir sayfa açılır. Toprak ve Zeynep’in durumunu gören Sevgi ise Ateş için endişeye kapılmaya başlar.

Kadere kan kusturmaya yemin eden Yiğit son yaptığı ile bardağı iyice taşırır ve buna şahit olan Zeynep’in ne yapacağı ise merak konusudur.

Beni Affet 1238. Bölüm Tüyoları

Star Tv’nin iki gündüz yıldızından biri Beni Affet 1238. bölümü ile 23 ekim pazartesi günü yeni haftasına başlayacak. Beni Affet’in yeni haftasında yeni hayal kırıklıkları olaca. Beni Affet’in yeni hafta özeti şuanda yayınlanmadı; ancak sizlere Beni Affet’in yeni haftası ile ilgili bir kaç tüyo verelim.

Beni Affet’in 1238 1242. bölümlerinde Yaman Feride’nin yaptığı düşük ile ilgili doktor araştırmaya başlar. Ne olursa olsun Feride’yi bu utançla yaşatmamak için dünyada ki tüm doktorları gezecek olan Yaman gerekirse baba olmamayı da göze alacak. Feride ise Yaman’a haksızlık yaptığını düşünmektedir; zira kendisi bir kez o duyguyu tatmıştır; ancak Yaman’a bu duyguları tatması için her türlü fedakarlığa açıktır. Feride Yaman’dan böyle bir fedakarlığı asla beklemeyecektir.

Diğer taraftan Asiye asla ama asla oğlunu kısır Feride’nin ellerine bırakmayacaktır. Seher’i Yaman’ın en yakınına yerleştiren Asiye’nin tek amacı oğlunun Feride’yi bırakarak Seher ile evlenmesidir. Seher ise belli etmese de Yaman’a karşı küçük küçük özel duygular beslemektedir.

Osman Kozan ise sonunda Zühre Kozan ile baş başa yemek yiyecekleri için çok mutludur. Osman bu yemekte Zühre’ye kendini affetireceğini düşünmektedir

Beni Affet 1238. Bölüm Özeti 23 Ekimde Neler Olacak? (10 Yorum)

  1. Bu nedemk oluyo ya anlam veremiyorum bu diziyi ne hale getrdiniz resmn yamanla ferideye neden bunları yapiyosun uz feridenin yamana belkide seni bırakmam en dogrusu demk nedemk hani yaslanana kadar beraber olucaktinız yamana helal olsun adam tm adam valla resmn ferdenin arkasında onun için çok değerli ferde ise hemen yelkenleri suya indiriyo böyle olmamalı ya o Asiye ye nedemeli seheri getrmler artık bir hindi kulli Kate kulli yparlar resmn yazıkya karsmayin şu ikilinin arasına ya Cüneyt hepten kafayı yedi nasıl böyle birseyler böyle cumleler kullnir ya amaç ne abi ikisini bu yollarlami biraraya getrceksiniz diziyi katlettiniz yok ferdyle yuva kurcakmisim yok hertaraf dan yamana saldrckmisim bunlar ne ya ne inş yaptiklarina rağmen yaman ayakta kalır ve frideyle hep birlikte olurlar umarım feridede yamanin arkasinda güçlü bir şekilde olur ins

  2. bu diziyi artık izlemek istemiyoruz burak sagyasar siz unutma beniden sonra şansınızı kaybetiniz

  3. Hazancım cevab veediğin için çok tüşekkürler evet ya o çocuğun adı Ateş. Toprak daha bu sezun dahil oldu

  4. unutma beni rakib yazdım aslıcım sayfaları górdüm çok güzel sayfalar kurulmuş unutma beni yeniden mi başliyor başlık kurulmus hadi inşalah teşekürler

  5. Merhaba arkadaşlar size bir şey soracam gecen sezon torpağın sevdiyi bir kız vardı kısa saçlı adnı hatırlayamadım o kıza ne oldu nerde biliyiorsanız cevab verin